.
. Běžecké naděje I - hoši 50 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
101 Austin Daniel Čelákovice
102 Bejšovec Jan Praha 5
103 Benda Lukáš Praha 4
104 Černý Eliáš získává čepičku Zbuzany
105 Durda Jonathan Praha 9
106 Filp Samuel Horoušánky
107 Hadrava Jakub Praha
108 Hasman Karel Sok. Prosek
109 Hrouda lukáš Praha
110 Hynek Josef Praha Košíře
111 Chára Prokop Újezd nad Lesy
112 Jahoda Lukáš Praha 9
113 Jandus David Běchovice
114 Kazda Jan Spartak Čelákovice
115 Knebl Tadeáš Jiří TJ Sok. Škvorec
116 Krejčí Jiří Praha
117 Křivka Jakub Neratovice
118 Machytka Oliver Robert Praha
119 Martina Zdeněk Praha
120 Moravec David Praha
121 Navarra Ondřej Dolní Počernice
122 Neumann Matyáš Šestajovice
123 Otřísal Vavřinec Odolena Voda
124 Pajma Tomáš Divišov
125 Podhradský Tadeáš Zlatníky - Hodkovice
126 Procházka Pavel Praha
127 Reitinger Alfréd Praha 7
128 Rochette Thomas Sibřina
129 Roidt Marek Praha
130 Rychtr Tobiáš Běchovice
131 Sládek Otakar Praha 7
132 Starovič Oldřich Úvaly
133 Šašek Otakar Klecany
134 Ševčík Oto Praha Hloubětín
135 Šimánek Matěj Tři údolí, Praha
136 Šindelář Dominik Babice
137 Štolc Albert Přišimasy
138 Tandara Matěj Běchovice
139 Vitáček Martin Praha
.
. Běžecké naděje II - hoši 60 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
201 Barnik Jan ?
202 Batuma Adam Praha 3
203 Böhm Sebastian Praha
204 Brabec Marek Praha
205 Dusil Jindřich Běchovice
206 Dušek Tomáš Praha
207 Dvořák Filip Březí
208 Dvořák Filip MŠ Čtyřlístek Běchovice
209 Farbar Václav Sedmikráska, P9
210 Fedič Tobias Praha
211 Janouš Matyáš Praha 4
212 Jaroš Václav Žatec
213 Khun Jakub MŠ Sluníčko
214 Kimmer Viktor Čížkovice
215 Kotouč Albert Mirošovice
216 Kropáček Jakub Újezd nad Lesy
217 Křivka Matěj Praha-Koloděje
218 Maceška Oliver Praha 2
219 Maier Richard Běchovice
220 Mareček Maxim Praha 10
221 Mazár Radek Praha 5
222 Mikiska Vítek Nehvizdy
223 Moravec Matyáš Horní Počernice
224 Mrovec Sebastian MŠ Jeseniova, P3
225 Noha Filip Praha 9
226 Pacovský Jan Nová Ves
227 Petráň Adam MŠ Beruška Běchovice
228 Roučka Vítek MŠ Duha, Praha 9
229 Sladkovský Ondřej Teplice
230 Sláma David Praha 8
231 Tandara Šimon Běchovice
232 Vanda Šimon Praha 6
233 Zajíček Filip Praha 9
.
. Běžecké naděje III - hoši 70 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
301 Algeri David Praha
302 Babica Marek MŠ Duha, Praha 9
303 Barina Ondřej Tyršovka Školka, P 12
304 Bejšovec Matěj Praha 5
305 Elias Vojta Praha
306 Evans Jonáš Praha 9
307 Hasman Josef Sok. Prosek
308 Holas Jakub Horoušany
309 Horáček Michael Praha
310 Hudec Petr MŠ Pohádka, P5
311 Hulín Vít Praha 3
312 Hulínský Jakub MŠ Čtyřlístek Běchovice
313 Hulínský Matyáš MŠ Čtyřlístek Běchovice
314 Hynek Antonín MŠ Slunéčko, Praha
315 Kalous Karel Praha 3
316 Kepka Hugo Praha
317 Kortus Filip Sok. Kyje
318 Krejčí Šimon Praha
319 Kupka Rostislav Praha 9
320 Miksa Dominik Praha 4
321 Nevoral Tobias Praha 10
322 Pavelka Ondřej TJ Kyje
323 Pavlišče Štěpán ATIPIC Jílové u Prahy
324 Schwengsbier Václav Praha 9
325 Staněk Jáchym MŠ Běchovice
326 Steinbach David Úvaly
327 Svátek Jan Běchovice
328 Šimánek David Tři údolí, Praha
329 Špaček Matěj MŠ Zličín
330 Urban Filip Praha
331 Vagidov Hasan Praha 9
332 Vlasák Marek Běchovice
333 Zajíček Ondřej MŠ Duha, Praha 9
.
. Běžecké naděje IV - hoši 130 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
401 Alla Petru-Kalin Atletika Stará Boleslav
402 Beroušek Vojtěch MŠ Čtyřlístek Běchovice
403 Cikhart Daniel Oskar Újezd nad Lesy
404 Filip Maxmilián Horoušánky
405 Filip Maxmilián MŠ Čtyřlístek Běchovice
406 Filler Martin Květnice
407 Hanzlik Vilém Praha
408 Havel Ondřej Sok. Horní Počernice
409 Hešnaur Filip Dolní Jirčany
410 Horáček Jakub Újezd nad Lesy
411 Chára Kryštof Újezd nad Lesy
412 Kazda Jakub Spartak Čelákovice
413 Kern Kryštof Újezd nad Lesy
414 Kimmer Martin Čížkovice
415 Knebl Michael Jan TJ Sok. Škvorec
416 Kratochvíl Vojta MŠ Čtyřlístek Běchovice
417 Kropáček Daniel Praha 9
418 Kroupa František Sok. Satalice
419 Kroupa Václav Sok. Satalice
420 Kuk Michal MŠ Sedmikráska Újezd n. L.
421 Lázenský Přemek Malé Kyšice
422 Lederer Šimon TJ Sok. Spořilov
423 Mareček Oliver Kovo Praha
424 Novotný Filip Koloděje
425 Novotný Ondřej Kyje
426 Pekárek Vojtěch Atletika Horní Počernice
427 Pokorný Šimon Loko Rakovník
428 Psota David AC Stavbár Nitra
429 Rompala Tomáš MTB Horoměřice
430 Ševčík Jan MŠ Příborská, P9
431 Těhník Václav Běchovice
432 Valeš Karel Praha 9
433 Vychodil Matěj Atletika Človíček
434 Zeman Matyáš MŠ Lehovec
.
. Běžecké naděje V - hoši 200 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
501 Austin Robin Čelákovice
502 Babica Milan MŠ Duha, Praha 9
503 Baranjuk Denis ZŠ Běchovice
504 Bělunek Přemysl Praha 4
505 Beneš Radim SKI RUN Čakovice
506 Blažek Adam Praha 12
507 Brzežek Karel Újezd nad Lesy
508 Černý Sam Zbuzany
509 Daczinský Mikuláš Újezd nad Lesy - atletický oddíl
510 Dusil Richard Běchovice
511 Eckstein Pavel Človíček Horoušany
512 Haluza David Praha
513 Hanuš Petr Praha 10
514 Havel Vojtěch Sok. Horní Počernice
515 Havlíček Vilém ZŠ Dolní Břežany
516 Hodr Štěpán Dubeč
517 Holas Patrik Horoušany
518 Hulínský Jan Běchovice
519 Jáchym Vojta Běchovice
520 Jamieson Tobias ASK Slavia Praha
521 Jansa Záviš Běchovice
522 Klůna Jonáš Běchovice
523 Koller Jakub ZŠ Klíček, Praha
524 Kortus Lukáš Sok. Kyje
525 Kozlovskij Alexandr Újezd nad Lesy
526 Krása Viktor Atletika Stará Boleslav
527 Kraus Jirka ZŠ Spojenců, Hor. Počernice
528 Kuneš Viktor ZŠ Slovenská
529 Kurej Lukáš ZŠ Běchovice
530 Kutcyn David ZŠ Běchovice
531 Langmajer Antonín Sok. Dolní Počernice
532 Lázenský Štěpán Malé Kyšice
533 Mrovec Daniel ZŠ Jarov, P3
534 Němec Jakub získává čepičku Běchovice
535 Němeček Jaroslav ZŠ Pošepného nám, Praha
536 Neužil Jakub Praha 9
537 Pacovský František Nová Ves
538 Polívka Max TJ Spartak Čelákovice
539 Pozner Adam SK Zeleneč
540 Rada Daniel ZŠ V. Čáslavské, P 6
541 Rada Marek ZŠ V. Čáslavské, P 6
542 Roušal Patrik Vyšehořovice
543 Rychtr Matěj Běchovice
544 Steinbach Richard Zahrádka Praha 13
545 Studenovský Petr ZŠ Gutova
546 Šedlbauer Adam Atletika Jižní Město
547 Šindelář Jakub FZŠ Chodovická
548 Štola Kristián Nový PORG, Praha 4
549 Štolc Adam Dukla Praha 
550 Těhník Tomáš Běchovice
551 Vlček Matyáš Koloděje
552 Vlček Radim Běchovice
553 Zajíček Martin Praha 9
. Běžecké naděje VI - hoši 300 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
601 Algeri Martin TJ Sok. Horní Počernice
602 Bašista Sebastian ZŠ Běchovice
603 Beneš Marek SKI RUN Čakovice
604 Dobiáš Jan ŠSK Újezd nad Lesy
605 Eckstein Petr Človíček Horoušany
606 Gatev Beny Praha 4
607 Gráf Martin Spartak Kbely
608 Jelen Matyáš ŠSK Újezd nad Lesy
609 Kazda Tomáš Spartak Čelákovice
610 Khun Michal Klánovice
611 Kimmer David Čížkovice
612 Klička Daniel Atlet Šestajovice
613 Klůna Šimon Běchovice
614 Knaus Lukáš Klánovice
615 Kratochvíl Matěj Běchovice
616 Kulíšek Kryštof Atletika Líbeznice
617 Maliarik Jan Pečky
618 Mihalik Michal Běchovice
619 Moravec Lukáš Husinec
620 Moravec Michal Horní Počernice
621 Mrázek Kryštof Dukla Praha 
622 Navarra Tomas Dolní Počernice
623 Ovský Václav ZŠ Spojenců, Hor. Počernice
624 Pavelka Martin ZŠ Tupolevova
625 Pokorný Lukáš Loko Rakovník
626 Prepletaný Adam Sok. Říčany
627 Rada Pavel ZŠ V. Čáslavské, P 6
628 Rambousek Tomáš Atletika Líbeznice
629 Semrád Karel Úvaly
630 Severin Štěpán Běchovičtí sršni
631 Ševčík Miroslav Dukla Praha 
632 Šimůnek Petr ZŠ IDEA Zdiby
633 Štěpánek Michal Praha
634 Šturma Sebastian ZŠ Klánovice
635 Těhník Richard Běchovice
636 Trnka David Atletika Hostivař
637 Tuček Štěpán MP Dukla Praha
638 Vaníček Nikolas Čelákovice
639 Zdechovský Jakub Sparta Praha
640 Zelenka Petr Spartak Praha 4
.
. Nejmladší žáci 600 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
701 Aleš Daniel TJ Sok. Horní Počernice
702 Axon Adam Atletika Stará Boleslav
703 Čermák Albert ŠSK Újezd nad Lesy
704 Černý Adam Sok. Dolní Počernice
705 Edouard Max Spartak Praha 4
706 Fiury Denis ŠSK Újezd nad Lesy
707 Gala Petr Sok. Roudnice nad Labem
708 Haluza Lukáš Klánovice
709 Hešnaur Jakub ZŠ Amos Dolní Jirčany
710 Hrdina Josef Sok. Dolní Počernice
711 Jandus Martin Běchovičtí sršni
712 Jelen Lukáš ŠSK Újezd nad Lesy
713 Jelínek Jonáš ŠSK Újezd nad Lesy
714 Kahánek Jan Velké Popovice
715 Karbulka Tomáš ŠSK Újezd nad Lesy
716 Keyř Dominik ZŠ Lehovec
717 Kimla Štěpán TJ Sok. Královské Vinohrady
718 Langmajer Hynek Sok. Dolní Počernice
719 Medveď Jakub Sok. Dubeč
720 Pautov Nikita SK Rover Praha
721 Petrův Tomáš Nový Vestec
722 Pohnán Matyáš TJ Sok. Škvorec
723 Polák Richard SC Radotín
724 Rychtr Vojtěch Běchovice
725 Sotona Filip AC Sparta Praha
726 Strnad Pavel AC Pardubice
727 Sýkorovský Karel AC Sparta Praha
728 Šedivý Matěj ŠSK Újezd nad Lesy
729 Škop Ondřej získává čepičku Dinoschool, Praha
730 Škop Radek Dinoschool, Praha
731 Štěpánek Filip Praha
732 Švarc Štěpán ŠSK Újezd nad Lesy
733 Tříska Lukáš ŠSK Újezd nad Lesy
734 Uher Dominik ZŠ Běchovice
735 Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy
.
. Mladší žáci 830 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
801 Burian Jáchym SK Jeseniova
802 Havlů Jan ZŠ Olešská, P 10
803 Chabada Jan Atletika Roudnice nad Labem
804 Jecha Lukáš ZŠ Gutova, Praha 10
805 Jelen Tomáš SK Slavia Praha
806 Jelenek Adam TJ Sok. Vinohrady
807 Kolovratník Jan ŠSK Újezd nad Lesy
808 Kovářík Vojtěch ŠSK Újezd nad Lesy
809 Machalický Jan ŠSK Újezd nad Lesy
810 Ondriáš Adam ŠSK Újezd nad Lesy
811 Pavinger Jakub SK Jeseniova
812 Schmidt Štěpán ŠSK Újezd nad Lesy
813 Sikač Ondřej ŠSK Újezd nad Lesy
.
. Starší žáci 1000 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
51 Augusta Ondřej ASK Slavia Praha
52 Gnip Richard Atletika Jižní Město
53 Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko
54 Hořejší Adam Lány
55 Hořejší Omdřej SKI RUN Čakovice
56 Hrádocký Richard TJ Dukla Praha
57 Keyř Tomáš ZŠ Lehovec
58 Procházka Jindřich ASK Slavia Praha
59 Synek Oskar ŠSK Újezd nad Lesy
60 Škarda Jan ŠSK Újezd nad Lesy
61 Škop Pavel ŠSK Újezd nad Lesy
.
. Dorostenci 1300 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
1 Novotný Mikuláš Atletika Jižní Město
2 Polák Alexandr SC Radotín
3 Serafin Oliver SK Aritma
4 Šebrle Šěpán SK Aritma Praha
.
. Běžecké naděje I - dívky 50 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
101 Babicová Emílie Dolní Počernice
102 Beroušková Julie Běchovice
103 Brádlová Vendula Liberec
104 Bžochová Kristýna Praha 4
105 Cendelínová Ivana Tamino, P9
106 Dobrovská Laura Praha
107 Fillerová Veronika Květnice
108 Hájková Emma Újezd nad Lesy
109 Horáčková Eliška Újezd nad Lesy
110 Hrušková Eliška Škvorec
111 Kafková Adéla Běchovice
112 Kalousová Anna získává čepičku Praha 3
113 Kernová Lota Újezd nad Lesy
114 Kollerová Anna Praha 10
115 Kosinová Sofie Běchovice
116 Malošová Lilian Běchovice
117 Mašková Anežka Praha
118 Matějíčková Anna Praha
119 Miami Sara Říčany
120 Nohová Viktorie Praha 9
121 Nováková Žofie Běchovice
122 Osvaldová Julie Běchovice
123 Pavelková Gabriela TJ Kyje
124 Säcklová Helena Běchovice
125 Sokolová Anna DS Zelenečská
126 Straková Ayelet Czech Skyrunning Nový Vestec
127 Straková Kayla Czech Skyrunning Nový Vestec
128 Svátková Kristýna Běchovice
129 Svobodová Alena Běchovice
130 Vlčková Talia  získává čepičku Bead School, Praha 10
131 Židoňová Eliška Praha
.
. Běžecké naděje II - dívky 60 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
201 Bártová Markéta Újezd nad Lesy
202 Benešová Františka Anna Molekulky Praha
203 Blahová Karolína Běchovice
204 Blažková Emma Praha 12
205 Boudová Agáta Nový Vestec
206 Dimmerová Karin Praha 10
207 Figurová Sofie Dolní Počernice
208 Kaněrová Kristýna Praha
209 Kulda Marie Praha 5
210 Melicharová Sofie Atletika Človíček
211 Musilová Kateřina Sportovci Nové Město
212 Neužilová Simona  Praha 9
213 Novotná Julie Kyje
214 Pávková Vendula Sok. Podolí
215 Pejchová Stela Dolní Počernice
216 Pospíchalová Jana Praha
217 Slavětínská Julie Praha 8 - Ďáblice
218 Steinbachová Karolína Úvaly
219 Tvrzová Johana TJ Sok. Běchovice
220 Vlčková Simona Běchovice
221 Vyhlídková Emma Praha 8
222 Vyhnalová Matylda Praha 10
223 Zdrálková Rozálie Nespeky
.
. Běžecké naděje III - dívky 70 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
301 Bradáčová Anna Praha 4
302 Hroudová Linda MŠ Paletka
303 Kačenová Zora Sok. Podolí
304 Knesplová Eliška Mladá Boleslav
305 Kohoutová Kateřina Praha 21
306 Kozojedová Zuzana Praha 4
307 Kronovetrová Ela MŠ Chodovická
308 Krušinová Rozárka MŠ Chodovická
309 Křížová Vanesa Praha
310 Kunešová Beata Praha
311 Lázenská Berenika Mia Běchovice
312 Matějková Aneta MŠ Čtyřlístek Běchovice
313 Mikysková Laura Nehvizdy
314 Moravcová Ema Praha
315 Mráčková Adéla Praha
316 Němcová Tereza Běchovice
317 Pařízková Laura Běchovice
318 Pavliščová Josefína ATIPIC Jílové u Prahy
319 Reitingerová Sára Praha 7
320 Roušalová Johana získává čepičku! Vyšehořovice
321 Rychtrová Beata MŠ Čtyřlístek Běchovice
322 Sokolová Kateřina Praha
323 Soustružníková Michaela Praha
324 Šináglová Sofie Horoměřice
325 Šindelářová Nikol Babice
326 Štolcová Emma Přišimasy
327 Šustrová Renáta MŠ Nebušice
328 Švecová Stela Praha
329 Vlčková Valentýna Koloděje
330 Zábranská Adéla Praha 5
331 Žarikova Elisabeth Třebohostice
.
. Běžecké naděje IV - dívky 130 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
401 Bartošová Deniska MŠ Albrechtická, P9
402 Bžochová Natálie Praha 4
403 Ciprynová Elen Praha 9
404 Černá Klaudia Praha 14
405 Dimmerová Ester Praha 10
406 Dvořáková Tereza Březí
407 Ferbarová Eva Sedmikráska, P9
408 Hymonová Viktorie Zeleneč
409 Jahodová Nikol MŠ Čtyřlístek Běchovice
410 Kaněrová Tereza Praha
411 Knotková Barbara Praha 9
412 Kozojedová Klára Praha 4
413 Kuková Andrea MŠ Sedmikráska Újezd n. L.
414 Kulda Helena Praha 5
415 Malošová Amálie Běchovice
416 Martinová Anežka Praha
417 Míčková Karolína Týnec nad Sázavou
418 Minolová Eva Anna Praha 6
419 Partynglová Karolína MŠ Lodička Šestajovice
420 Pejchová Zita Dolní Počernice
421 Prajznerová Kateřina Jindřichův Hradec
422 Půčková Kristýna MŠ Lodička Šestajovice
423 Sabová Markéta CPV Boleveská, P 15
424 Svobodová Šárka MŠ Čtyřlístek Běchovice
425 Šťastná Aneta MŠ Čtyřlístek Běchovice
426 Štolová Leontýna Praha 4
427 Šturmová Lilien Šestajovice
428 Valentová Adéla MŠ Psáry
429 Vandová Štěpánka Praha 6
430 Verecká Stella MŠ Kovářská, Praha 9
431 Ženatá Barbora MŠ Sofia, Jirny
.
. Běžecké naděje V - dívky 200 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
501 Algeriová Kristýna TJ Sok. Horní Počernice
502 Alla Simona Atletika Stará Boleslav
503 Balcerová Lucie ASK Slavia Praha
504 Barniková Nella ?
505 Bartošová Adélka ZŠ Albrechtická, P9
506 Batunová Ella Montessori Zdiby
507 Borovičková Viktorie Anna Atletika Český Brod
508 Boudová Nela MŠ Káraný
509 Brabcová Ema Praha
510 Bradáčová Eliška Atletika Jižní Město
511 Bramborová Amálie Běchovice
512 Dudková Elena FZŠ Chodovická
513 Dudková Johana FZŠ Chodovická
514 Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice
515 Dvorská Kateřina Koloděje
516 Dvořáková Jolana MŠ Čtyřlístek Běchovice
517 Hanušová Barbora Praha 10
518 Hauer Samanta ZŠ Běchovice
519 Havlíková Tereza Hlinsko
520 Hešnaurová Adéla ZŠ Amos Dolní Jirčany
521 Hešnaurová Eliška ZŠ Amos Dolní Jirčany
522 Hešnaurová Štěpánka ZŠ Amos Dolní Jirčany
523 Horáčková Klaudie PSK Olymp Praha
524 Hríbová Šárka Praha
525 Hudcová Olga SK Aktis
526 Chroustová Ella Říčany
527 Jeleneková Anna 3dmamablog.cz Praha
528 Kačenová Mira 1. JZŠ Horáčkova
529 Kafková Denisa ŠSK Újezd nad Lesy
530 Kekrt Chiara Nella Sunny Canadian International School
531 Kelblová Anna MŠ Miškovice
532 Knotková Viktoria Praha 9
533 Kovandová Veronika Praha 8
534 Kračmerová Berta Běchovice
535 Kronovetrová Zuzana ZŠ Spojenců, Hor. Počernice
536 Krušinová Leontýna ZŠ Ratibořická
537 Kubelková Barbora ŠAK Novoborská
538 Kunešová Adéla Praha
539 Kutcyn Elizabeth ZŠ Běchovice
540 Mikešová Natálie ZŠ Chodovická
541 Moravcová Natálie Husinec
542 Musilová Veronika ZŠ Nové Město
543 Novotná Ella Běchovice
544 Obajdinová Liliana Liberec
545 Ovská Viktorie ZŠ Spojenců, Hor. Počernice
546 Pavliščová Anna ATIPIC Jílové u Prahy
547 Pecháčková Ester Masarykova ZŠ, Újezd n.L.
548 Pupová Eva ŠSK Újezd nad Lesy
549 Pytlounová Anna MŠ Beruška Běchovice
550 Pytlounová Erika MŠ Beruška Běchovice
551 Rybová Eliška Běchovice
552 Rychtrová Izabela Běchovice
553 Sedláčková Adéla ZŠ Polesná, Újezd n. L.
554 Sladkovská Barbora AK Bílina
555 Studenovská Vanesa ZŠ Gutova
556 Sulková Nela Atletika Človíček
557 Šimmrová Veronika Běchovice
558 Šmejdová Magdaléna VSK Mladá Boleslav
559 Špánková Veronika FZŠ Chodovická
560 Štěpánková Viktorie Újezd nad Lesy
561 Švejdová Kateřina TJ Sokol pražský
562 Třešňáková Veronika FZŠ Chodovická
563 Tučková Anna MP Dukla Praha
564 Vacková Beáta Újezd nad Lesy
565 Vaněčková Nela Kolovraty
566 Vítková Kristýna ASK Slavia Praha
567 Votavová Kristýna Běchovice
568 Vyazovskaya Kristina Izabella Běchovice
.
. Běžecké naděje VI - dívky 300 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
601 Bělunková Iva Praha 4
602 Brzežková Bára Újezd nad Lesy
603 Březinová Anna ZŠ Bílá, Praha 6
604 Buštová Eliška Masarykova ZŠ, Újezd n.L.
605 Černá Eliška Sok. Dolní Počernice
606 Černá Isabela Zbuzany
607 Černá Magdalena Praha 14
608 Dudková Anna FZŠ Chodovická
609 Dušková Ema Atletika Jižní Město
610 Fantová Barbora Běchovice
611 Fojtu Kateryna Sok. Poříčany
612 Grabowská Veronika Atletika Jižní Město
613 Grabowská Viktorie Atletika Jižní Město
614 Hazdrová Viola Újezd nad Lesy
615 Hešnaurová Lucie ZŠ Amos Dolní Jirčany
616 Houdková Sára ZŠ Londýnská, Praha
617 Jáchymová Lucka ZŠ Polesná, Újezd n. L.
618 Klementová Markéta Sok. Horní Počernice
619 Kozlovskij Anna ŠSK Újezd nad Lesy
620 Kračmerová Agáta Běchovice
621 Kropáčková Anička ZŠ Purkrabka
622 Langmajerová Vanda Slavia Praha
623 Mevaldová Kristýna Běchovice
624 Nováková Laura SK Aktis
625 Osvaldová Tereza Běchovice
626 Píchová Tereza Sok. Horní Počernice
627 Poláková Kateřina SC Radotín
628 Polívková Amelie TJ Spartak Čelákovice
629 Reiterová Ema SK Aktis
630 Sabová Klára ZŠ Nad Přehradou, P15
631 Sladkovská Markéta Teplice
632 Slavíková Eliška Atletika Hostivař
633 Staňková Johanka ZŠ Běchovice
634 Straková Leila Czech Skyrunning Nový Vestec
635 Sudová Niki Běchovice
636 Špačková Laura SK Aktis
637 Šťastná Kateřina Běchovice
638 Švecová Anna Slavia Praha
639 Valentová Amalie ZŠ AMOS, Psáry
640 Valešová Lucie Sok. Horní Počernice
641 Vaněčková Barbora Atletika Sok. Říčany
642 Votavová Adéla Běchovice
643 Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy
.
. Nejmladší žákyně 500 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
701 Brožová Julie ŠSK Újezd nad Lesy
702 Burianová Vanda ŠSK Újezd nad Lesy
703 Carmine Nicol Atletika Jižní Město
704 Doležalová Thea Rudník u Vrchlabí
705 Fiedlerová Leontine ŠSK Újezd nad Lesy
706 Hnízdilová Aneta ŠSK Újezd nad Lesy
707 Hodrová Julie Dubeč
708 Jechová Markéta ZŠ Kozinova. Praha 10
709 Jeleneková Adéla TJ Sok. Vinohrady
710 Kolářová Justýna Atletika Horní Počernice
711 Koubová Kateřina FZŠ Chodovická
712 Koulová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy
713 Kozáková Andrea ZŠ Běchovice
714 Kučerová Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy
715 Kurejová Adela ZŠ Dubeč
716 Lapáčková Tereza Jiskra Zruč nad Sázavou
717 Lžičařová Ludmila ŠSK Újezd nad Lesy
718 Melicharová Anna ZŠ Chmelnice
719 Michlová Linda Újezd nad Lesy
720 Moravcová Andělka Horní Počernice
721 Navarrová Tereza Koráb Dolní Počernice
722 Nedvědová Karolína Sok. Kolín - atletika
723 Nováková Ella SK Aktis
724 Pavliščová Marie ATIPIC Jílové u Prahy
725 Pelikánová Lucie Atletika Benešov
726 Podhradská Nikola SK Sok. Zlatníky
727 Poznerová Nikol SK Zeleneč
728 Pupová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy
729 Rubášová Tina ŠSK Újezd nad Lesy
730 Řeháková Hana Pečky
731 Říhová Monika Běchovice
732 Salazar Costas Isabel Dubeč
733 Soukupová Anna ŠSK Újezd nad Lesy
734 Synovcová Barbora Újezd nad Lesy
735 Šedivá Julie ŠSK Újezd nad Lesy
736 Šedlbauerová Ema Atletika Jižní Město
737 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha
738 Šindelářová Lenka ŠAK Novoborská
739 Šišmová Veronika Dukla Praha 
740 Škodová Nela Atletika Jižní Město
741 Šléglová Ellen AC Mladá Boleslav
742 Špánková Kateřina TJ Sok. Horní Počernice
743 Ten Donkelaar Magdalena  ŠSK Újezd nad Lesy
744 Tocháčková Anna AJM Praha
745 Vacková Natálie Újezd nad Lesy
746 Vaníčková Karolína Čelákovice
747 Vránová Adéla Běchovice
748 Zajíčková Kristýna Dolní Počernice
749 Zdechovská Eliška Sparta Praha
.
. Mladší žákyně 600 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
801 Adoltová Lucie Praha
802 Fajkošová Anna FZŠ Chodovická
803 Hazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy
804 Hríbová Eliška ASK Slavia Praha
805 Hrušková Hana Gymn. Špitálská
806 Chvátalová Vendula ASK Slavia Praha
807 Jakoubková Lucie SK Aritma, P6
808 Kličková Barbora Spartak Praha 4
809 Kopková Alžběta ŠSK Újezd nad Lesy
810 Krejdlová Aneta ŠSK Újezd nad Lesy
811 Kučerová Karolína Atletika Benešov
812 Mandíková Daniela Atletika Jižní Město
813 Pokorná Tereza ŠSK Újezd nad Lesy
814 Poláková Klára ASK Slavia Praha
815 Priklenková Hana TJ Sok. Smíchov
816 Sojáková Barbora SKI RUN Čakovice
817 Synovcová Magdaléna GPJP Praha 9
818 Šebrlová Kateřina SK Aritma Praha
819 Šimková Tereza ZŠ Jeseniova
820 Uchytilová Jana Praha 8
821 Váchová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy
822 Váchová Magdaléna Atletika Jižní Město
823 Vítkovská Anna ŠSK Újezd nad Lesy
.
. Starší žákyně 830 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
51 Brožová Viktorie FZŠ Chodovická
52 Čermáková Ema Praha
53 Drábová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy
54 Durdová Natálie Praha 9
55 Jakoubková Tereza SK Aritma, P6
56 Kučerová Aneta Atletika Benešov
57 Lautnerová Agatha SK Aritma Praha
58 Maříková Viktorie Gymn. Českolipská, P9
59 Strnadová Elena AC Pardubice
.
. Dorostenky 1300 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
21 Durdová Viola Praha 9
22 Hanušová Veronika AC Praha 1890
23 Havlů Michaela SOŠ EU, Praha 9
24 Heřmanová Kristýna PSK Olymp Praha
25 Přikrylová Dana SK Aritma Praha
.
. S 300 300 metrů
======== ============================== ==============================
číslo
Start. Příjmení, jméno: Startuje za:
======== ============================== ==============================
.
901 Čvančara Petr SK Naděje Česká Lípa
902 Koželuh Lukáš SK Naděje Česká Lípa
903 Kubát Aleš SK Naděje Česká Lípa
904 Kubát Jakub SK Naděje Česká Lípa
905 Mihoková Sandra SK Naděje Česká Lípa
906 Vogl Luděk SK Naděje Česká Lípa