Seznam přihlášených závodníků ke dni: 15.08.2020
                     
  Datum přihlášení     Příjmení, jméno: Startuje za:       dívka=1 Rok nar.:
        Startovní čísla budou mít děvčata červená, kluci modrá.          
                     
1 15.01.2020     Schichmanová Edita Tuklaty       1 2017
2 31.01.2020     Průchová Nela Květnice       1 2017
3 10.02.2020     Hroudová Linda MŠ Paletka Praha       1 2015
4 12.02.2020     Lambl Adam Praha       0 2018
5 22.02.2020     Bařina Ondřej MŠ Tyršovka, Praha 12       0 2015
6 01.03.2020     Hrouda Lukáš MŠ Paletka Praha       0 2017
7 05.05.2020     Svobodová Šárka Běchovice       1 2014
8 05.05.2020     Svobodová Alena MŠ Čtyřlístek Běchovice       1 2017
9 05.05.2020     Dorazil Cyril Běchovice       0 2018
10 15.05.2020     Lázenská Berenika Mia Běchovice       1 2015
11 15.05.2020     Lázenský Timon Ray Běchovice       0 2018
12 18.05.2020     Holcová Kristýna Praha 9       1 2018
13 18.05.2020     Holcová Klára Praha 9       1 2015
14 20.05.2020     Maliarik Jan Pečky       0 2011
15 20.05.2020     Vitáček Martin MŠ Beruška Běchovice       0 2017
16 20.05.2020     Säcklová Helena Praha       1 2017
17 20.05.2020     Kulíšek Kryštof Atletika Líbeznice       0 2011
18 20.05.2020     Misíková Amálie Újezd n. Lesy       0 2017
19 20.05.2020     Moravec Matyáš MŠ Spojenců Hor. Poč.       0 2016
20 20.05.2020     Moravec Michal ZŠ Spojenců Hor. Poč.       0 2011
21 20.05.2020     Moravcová Anděla Horní Počernice       1 2009
22 21.05.2020     Melicharová Sofie Atletika Človíček       1 2016
23 21.05.2020     Melicharová Anna ZŠ Chmelnice       1 2009
24 27.05.2020     Beroušek Vojtěch Běchovice       0 2014
25 01.06.2020     Beroušková Julie Běchovice       1 2017
26 01.06.2020     Kalous Karel Praha 3       0 2015
27 01.06.2020     Kalousová Anna Praha 3       1 2017
28 01.06.2020     Algeri Martin TJ Sok. Horní Počernice       0 2011
29 01.06.2020     Algeriová Kristýna TJ Sok. Horní Počernice       1 2013
30 01.06.2020     Algeri David TJ Sok. Horní Počernice       0 2015
31 01.06.2020     Algeri Dominik Praha       0 2019
32 04.06.2020     Bláha Martin Běchovičtí sršni       0 2010
33 04.06.2020     Bláha Tomáš Běchovičtí sršni       0 2009
34 04.06.2020     Bláha Jan Běchovičtí sršni       0 2013
35 07.06.2020     Mareček Maxim Kovo Praha       0 2016
36 07.06.2020     Mareček Oliver Atletika Človíček       0 2014
37 11.06.2020     Prorok Jakub Újezd n. Lesy       0 2016
38 11.06.2020     Proroková Veronika Újezd n. Lesy       1 2018
39 11.06.2020     Tvrdík Daniel Úvaly       0 2009
40 17.06.2020     Rochowanská Barbora ROCHO TEAM Lejšovka       1 2017
41 23.06.2020     Mazár Barbora Želivec       1 2018
42 23.06.2020     Mazár Radek Želivec       0 2016
43 27.06.2020     Hasman Josef Rézi cookies, P9       0 2015
44 27.06.2020     Hasman Karel Rézi cookies, P9       0 2017
45 28.06.2020     Semrád Karel Úvaly       0 2011
46 11.07.2020     Sladkovský Ondřej Teplice       0 2016
47 11.07.2020     Sladkovká Markéta Teplice       1 2010
48 11.07.2020     Sladkovská Barbora Atletický klub Bílina       1 2012
49 12.07.2020     Křivka Jakub Neratovice       0 2017
50 15.07.2020     Navarra Tomáš TJ Sok. Vysočany       0 2011
51 15.07.2020     Navarrová Tereza Floreball Acema Sparta       1 2009
53 15.07.2020     Navarra Ondřej Praha       0 2018
54 16.07.2020     Novotná Laura Elen Klánovice       1 2013
55 16.07.2020     Novotná Luisa Anna Klánovice       1 2016
56 17.07.2020     Maier Richar Praha 9       0 2016
57 19.07.2020     Janouš Matyáš Praha 4       0 2016
58 19.07.2020     Janoušová Linda Praha 4       1 2018
59 24.07.2020     Valach František Újezd n. Lesy       0 2017
60 28.07.2020     Mandíková Daniela Atletika Jižní Město       1 2007
61 30.07.2020     Vyhlídková Emma MŠ Šiškova, P8       1 2016
62 05.08.2020     Bláhová Karolína Běchovice       1 2016
63 05.08.2020     Bláha Pavel Běchovice       0 2018
64 05.08.2020     Pokorný Lukáš Loko Rakovník       0 2011
66 05.08.2020     Pokorný Šimon Loko Rakovník       0 2014
67 05.08.2020     Švejdová Kateřina Atletika TJ Sok. Vinohrady       1 2013
68 10.08.2020     Soustružníková Michaela Praha       1 2015
69 10.08.2020     Mužíková Laura SC Praha Radotín       1 2011
70 10.08.2020     Mužíková Viola SC Praha Radotín       1 2015
71 10.08.2020     Mužíková Beáta SC Praha Radotín       1 2018
72 11.08.2020     Zábranská Adéla Praha       1 2015
73 11.08.2020     Zábranský Šimon Praha       0 2019
74 13.08.2020     Březinová Anna ZŠ Bílá, P6       1 2010
75 14.08.2020     Miksa Dominik MŠ Hasova, Praha 4       0 2015
76 14.08.2020     Bradáčová Eliška ZŠ Na Léše, Praha 4       1 2013
77 14.08.2020     Bradáčová Anna MŠ V Zápolí, Praha 4       1 2015
78 14.08.2020     Pospíchalová Jana Praha 4       1 2016
79 14.08.2020     Benda Lukáš Praha 4       0 2018
80 15.08.2020     Ševčík Jan ZŠ Tupolevova, P9       0 2014
81 15.08.2020     Cendelínová Ivana Klub Tamino, P9       1 2017