Seznam přihlášených závodníků ke dni: 23.7.2017
                     
  Datum přihlášení Start. Číslo Příjmení, jméno: Startuje za:       dívka=1 Rok nar.:
        Startovní čísla budou mít děvčata růžová, kluci bílá.          
                     
                     
1 30.10.2016   153 Bělunek Přemysl Praha 4       0 2012
2 30.10.2016   202 Bělunková Iva Praha 4       1 2011
3 11.11.2016   305 Sladkovský Radek Teplice       0 2008
4 11.11.2016   204 Sladkovská Markéta Teplice       1 2010
5 11.11.2016   152 Sladkovská Barbora Teplice       1 2012
6 11.12.2016   201 Pischnothová Ella Atletika Líbeznice       1 2011
7 11.12.2016   304 Pischnothová Sophie Atletika Líbeznice       1 2008
8 22.1.2017   402 Štěpánová Sára Dolní Počernice       1 2007
9 11.2.2017   1 Blažková Emma Praha 4       1 2016
10 11.2.2017   154 Blažek Adam Praha 4       0 2012
11 13.3.2017   701 Pařilová Klaudie Praha         1 2001
12 15.3.2017   52 Pekárek Vojtěch Praha 9 - MŠ U Rybníčku       0 2014
13 17.3.2017   402 Šulc Filip Bakov nad Jizerou       0 2007
14 17.3.2017   304 Šulc Tomáš Bakov nad Jizerou       0 2008
15 26.3.2017   303 Pindl Rudolf S 300 SK Junior Teplice        0 2008
16 28.3.2017   206 Holeček Vincent Horní Počernice       0 2010
17 28.3.2017   152 Holeček Vitold Horní Počernice       0 2012
18 2.4.2017   155 Pozner Adam Zeleneč       0 2012
19 2.4.2017   303 Poznerová Nikol Zeleneč       1 2009
20 4.4.2017   501 Košařová Karolína ŠSK Újezd nad Lesy       1 2004
21 6.4.2017   156 Štěpánek Adam Leni stars P4       0 2012
22 6.4.2017   305 Štěpánková Klára ASK Slavia Praha       1 2008
23 7.4.2017   401 Hofmann Štěpán ŠSK Újezd nad Lesy       0 2007
24 15.4.2017   205 Gatev Benju ZŠ prof. Švejcara, Praha       0 2010
25 15.4.2017   204 Pospíchal Ondřej Praha       0 2011
26 15.4.2017   53 Filip Maxmilián Běchovice (V Okálech)       0 2014
27 16.4.2017   601 Vokoun Petr Sok. Velké Meziříčí       0 2003
28 16.4.2017   207 Khun Jiří Klánovice       0 2010
29 16.4.2017   301 Tříska Lukáš ŠSK Újezd nad Lesy       0 2009
30 17.4.2017   101 Bradáčová Eliška Praha 4       1 2013
31 17.4.2017   2 Bradáčová Anna Praha 4       1 2015
32 17.4.2017   302 Moravcová Andělka Atletický oddíl HP       1 2009
33 17.4.2017   202 Moravec Michal Atletický oddíl HP       0 2011
34 17.4.2017   1 Moravec Matyáš Praha 9         0 2016
35 18.4.2017   203 Kubátová Eliška Josefína Běchovice       1 2010
36 18.4.2017   203 Šimůnek Petr Klecany       0 2011
37 18.4.2017   302 Kahánek Jan Velké Popovice       0 2009
38 20.4.2017   401 Kličková Barbora Spartak  Praha 4       1 2007
39 21.4.2017   51 Stojovská Laura Šestajovice       1 2014
40 22.4.2017   101 Řezníček Lukáš Kladno       0 2013
41 22.4.2017   151 Knotková Viktoria Praha 9       1 2012
42 22.4.2017   102 Knotková Barbora Praha 9       1 2013
43 23.4.2017   151 Lázenský Štěpán Malé Kyšice       0 2012
44 23.4.2017   51 Lázenský Přemek Malé Kyšice       0 2014
45 13.5.2017   403 Hroník Kryštof ASK Slavia Praha       0 2007
46 20.5.2017   301 Machovcová Johana Sok. Říčany       1 2009
47 21.5.2017   404 Fifka Petr Spartak  Praha 5       0 2006
48 25.5.2017   201 Kulíšek Kryštof Atletika Líbeznice       0 2011
49 8.6.2017   306 Goldschmied Jakub Zeleneč       0 2009
50 11.6.2017   52 Kulda Helena Praha 5       1 2014
51 15.6.2017   3 Lázenská Berenika Mia Praha 9       1 2015
52 18.6.2017   601 Hartmanová Barbora Dukla Praha       1 2002
53 18.6.2017   306 Hartmanová Kateřina Dukla Praha       1 2008
54 18.6.2017   205 Hartmanová Tereza Dukla Praha       1 2011
55 18.6.2017   501 Hartman Šimon Dukla Praha       0 2005
56 19.6.2017   54 Kroupa Václav TJ Sok. Satalice       0 2014
57 19.6.2017   55 Kroupa František TJ Sok. Satalice       0 2014
58 26.6.2017   2 Svátek Jan Běchovice       0 2015
59 11.7.2017   307 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha       1 2008
60 11.7.2017   157 John Robin Praha 9       0 2012
61 11.7.2017   3 John William Praha 9       0 2015
62 17.7.2017   502 Chaloupková Stella PSK Olymp Praha       1 2004
63 17.7.2017   208 Willcox Sam Gordon Praha 10       0 2010
64 20.7.2017   403 Táborská Terezie ASK Slavia Praha       1 2006
65 23.7.2017   4 Hroudová Linda Praha       1 2015
66                
67                
68                
69                
70