Výsledky 49. ročníku Mladých Běchovic        
               
    Celkový počet běžců byl 656 - toto číslo uhodla Kateřina Lukeš        
    Horské kolo bylo vylosováno startovnímu číslu 912 Vojtěchu Oswaldovi z Vinoře  
               
    Dorostenci 1300 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 989 Obhlídal Vojtěch SK Kotlářka 4 : 3 1997
2 997 Šinágl Viktor Praha 4 : 4 1997
3 994 Vodička Tomáš SC Radotín  4 : 11 1997
4 985 Kubš Jan ŠSK Újezd nad Lesy 4 : 12 1997
5 991 Siegl Pavel ŠSK Újezd nad Lesy 4 : 20 1998
6 984 Kovalovský Michal Běchovičtí běžci 4 : 36 1998
7 981 Deutsch David SK Olympia Dolní Břežany 4 : 55 1997
8 995 Voráč David Praha  11 5 : 7 1998
9 988 Matouš Adam Radim u Kolína 5 : 12 1998
10 998 Ptáček Viktor Gymnázium Litoměřick 5 : 15 1998
    Dorostenky 1300 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
              1998
1 482 Kuželková Natálie PSK Olymp Praha 5 : 4 1998
2 485 Sieglová Anna ŠSK Újezd nad Lesy 5 : 19 1998
3 483 Ráčková Julie Sok. Velké Meziříčí 5 : 22 1998
4 486 Zimmermannová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 5 : 37 1998
5 484 Santolíková Jana ŠSK Újezd nad Lesy 5 : 48 1998
    Starší žáci 1000 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 969 Šilhavý Šimon SKS Slavia Praha 3 : 10 1999
2 973 Višňa Matěj SC Radotín  3 : 17 1999
3 970 Štros David USK Praha 3 : 19 2000
4 968 Šatoplet Jakub ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 30 2000
5 966 Polák David ASK SLAVIA 3 : 32 2000
6 964 Pavinger Matěj SK Jeseniova 3 : 34 2000
7 963 Nádeníček Marc ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 35 1999
8 965 Pešta Bořek Spartak Praha 4 3 : 38 2000
9 952 Bašta Tomáš ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 41 1999
10 958 Jirsa Tomáš ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 42 1999
11 974 Zetek Petr ZŠ Běchovice 3 : 43 2000
12 975 Cílek Tomáš ASK Slavia 3 : 44 1999
13 971 Vidim Kryštof ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 45 2000
14 976 Malinovský Aleš ZŠ Běchovice 3 : 51 2000
15 967 Synecký Jan Jirny 3 : 52 1999
16 956 Hušek Jan Běchovičtí sršni 4 : 4 2000
  977 Kopolivič Adam Praha N     2000
    Starší žákyně 830 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 465 Hájková Šárka ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 54 2000
2 472 Vernerová Tereza SK Kotlářka 2 : 57 2000
3 473 Bohatová Marie FZŠ Chodovická 3 : 6 1999
4 470 Špačková Kateřina SC Radotín  3 : 12 2000
5 462 Deutschová Kateřina ASK SLAVIA Praha 3 : 13 2000
6 461 Bubníková Kristýna Gymn. Kolín 3 : 15 1999
7 464 Floriánová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 17 1999
8 469 Svobodová Tereza Spartak Praha 4 3 : 18 1999
9 471 Špačková Tereza AŠK Mazurská, Praha 3 : 20 2000
10 463 Dobiášová Veronika ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 28 1999
11 475 Janderová Barbora FZŠ Chodovická 3 : 32 2000
12 474 Vejsadová Šárka FZŠ Chodovická 4 : 9 2000
    Mladší žáci 830 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 927 Novotný Jakub ASK SLAVIA Praha 2 : 47 2001
2 925 Nápravník René Sok. Dolní Počernice, odd. kopané 2 : 52 2002
3 933 Šťastný Boris ZŠ Jeseniova, Praha 3 2 : 54 2001
4 930 Provazník Adam SC Radotín  2 : 58 2001
5 918 Jáč Filip ASK Elna Počerady 3 : 4 2002
6 937 Perec Samuel FZŠ Chodovická 3 : 8 2002
7 929 Polák Alexandr ASK SLAVIA 3 : 9 2002
8 938 Rejvek Filip FZŠ Chodovická 3 : 10 2002
9 919 Jandl Vojtěch Běchovičtí sršni 3 : 12 2002
10 935 Wooller Tomáš Spartak Praha 4 3 : 14 2002
11 923 Kudrnovský Petr ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 20 2002
12 922 Kratochvíl Lukáš ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 23 2002
13 917 Holeček Jan Běchovičtí sršni 3 : 25 2001
14 936 Sviderski Sebastian Běchovice 3 : 27 2001
15 931 Rinn Vojtěch SC Radotín  3 : 28 2001
16 928 Pecánek Richard TJ Dukla Praha 3 : 32 2002
17 916 Havlík Filip SaBaT Praha 8 3 : 33 2001
18 921 Kokrda Vlastimil Běchovičtí sršni 3 : 34 2001
19 940 Stoček Jakub FZŠ Chodovická 3 : 38 2002
20 932 Samčenko Patrik Parklane, Praha 3 : 46 2001
    Mladší žákyně 600 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 446 Šťastná Veronika ASK SLAVIA Praha 1 : 57 2001
2 423 Eibichová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 0 2002
3 437 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 2 : 4 2002
4 422 Dvorská Kateřina TJ Stodůlky, Praha 2 : 5 2001
5 438 Petříková Nicol ZŠ Ratibořická, Hor. Počernice 2 : 5 2001
6 433 Mňoučková Anna ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 6 2002
7 427 Hartmanová Barbora Dukla Praha 2 : 7 2002
8 430 Kaletová Ema SP4, Praha 4 2 : 7 2002
9 439 Pínová Ester SK Újezd nad Lesy 2 : 7 2001
10 421 Durdová Viola BK Prosek 2 : 8 2002
11 447 Štěpánová Aneta ASK SLAVIA Praha 2 : 8 2001
12 451 Červinková Ester FZŠ Chodovická 2 : 8 2002
13 914 Šimáčková Barbora Praha 2 : 9 2001
14 443 Šilhavá Anna ASK SLAVIA Praha 2 : 10 2002
15 426 Gärtnerová Věra TJ Sok. Říčany 2 : 11 2002
16 445 Štoglová Karolína TJ Stodůlky, Praha 2 : 12 2002
17 442 Sieglová Klára ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 15 2002
18 453 Keprtová Vanessa FZŠ Chodovická 2 : 17 2002
19 440 Roučková Eliška ZŠ Chodovická 2 : 20 2002
20 435 Nováková Anna ASK SLAVIA Praha 2 : 20 2001
21 441 Roučková Kateřina ŠAK Novoborská, P9 2 : 21 2001
22 450 Mecerová Veronika FZŠ Chodovická 2 : 21 2002
23 424 Feixová Aneta ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 22 2001
24 454 Hornofová Barbora ŠAK Novoborská 2 : 22 2001
25 939 Kocourová Barbora FZŠ Chodovická 2 : 26 2001
26 449 Unbereitová Annika ZŠ Běchovice 2 : 27 2002
27 432 Králová Anna Sport. gymn. TJ Sok. Hor. Počernice 2 : 27 2002
28 452 Šťastná Eva FZŠ Chodovická 2 : 28 2002
29 429 Chejnová Alžběta Koloděje 2 : 36 2001
30 425 Fiřtíková Barbora ZS Curie, Praha 1 2 : 41 2002
31 448 Volfová Anežka ZŠ Klausova, P 5 Velká Ohrada 2 : 45 2002
32 434 Mrázová Karolína Dolní Počernice 2 : 46 2002
33 431 Kovačičová Adéla Gymnázium Jaroslava Seifert 2 : 54 2002
    Nejmladší žákyně 500 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 370 Florová Monika ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 32 2004
2 397 Poborská Eliška SK Jeseniova, Praha 3 1 : 40 2003
3 402 Somrová Šárka A.C.Tepo Kladno 1 : 40 2004
4 377 Chaloupková Stella ŠAK Novoborská, P9 1 : 47 2004
5 393 Melounová Nicol ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 49 2004
6 391 Malátová Magdalena ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 50 2004
7 368 Eliášová Klára ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 52 2003
8 396 Peštová Jasna Spartak Praha 4 1 : 52 2004
9 398 Poláková Andrea Klánovice 1 : 53 2003
10 412 Poppelová Lucie FZŠ Chodovická 1 : 53 2003
11 410 Millerová Natálie Dobřichovice 1 : 54 2004
12 405 Štrosová Aneta USK Praha 1 : 54 2004
13 362 Augustová Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 55 2003
14 389 Longinová Adéla ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 56 2003
15 403 Stachová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 56 2004
16 404 Šimáčková Kateřina ASK SLAVIA Praha 1 : 56 2004
17 385 Kratochvílová Amelia Josefina AC Radotín 1 : 57 2004
18 366 Donátová Anna ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 57 2003
19 363 Bezdíčková Barbora ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 58 2003
20 367 Durdová Natálie BK Prosek 1 : 58 2004
21 361 Anderlová Jolana PSK Union Praha 1 : 59 2004
22 380 Jandusová Anna Běchovice 1 : 59 2004
23 374 Havlů Michaela Běchovice 2 : 0 2003
24 373 Haverdová Barbora GJS Praha 2 : 1 2003
25 414 Vláčilová Barbora ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 1 2004
26 384 Králová Natálie Sport. gymn. TJ Sok. Hor. Počernice 2 : 3 2004
27 383 Králová Kristýna Sport. gymn. TJ Sok. Hor. Počernice 2 : 4 2004
28 409 Houserová Dominika FZŠ Chodovická 2 : 4 2003
29 401 Sedláčková Šárka AŠK Mazurská, Praha 2 : 7 2004
30 417 Kněžínková Tereza Újed nad Lesy 2 : 7 2013
31 388 Kůrková Anetka Dolní Počernice 2 : 9 2002
32 400 Samčenková Natálie Čestlice 2 : 10 2003
33 411 Tesařová Eliška FZŠ Chodovická 2 : 12 2004
34 413 Hornofová Adéla ŠAK Novoborská 2 : 12 2004
35 390 Lukeš Kateřina Běchovice 2 : 13 2004
36 372 Hanušková Anežka ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 16 2003
37 376 Honsová Kateřina ZŠ Běchovice 2 : 16 2004
38 407 Vedrahlová Aneta Horní Počernice 2 : 18 2004
39 395 Opichalová Pavla ZŠ Běchovice 2 : 22 2004
40 416 Šálková Tereza ZŠ Běchovice 2 : 25 2003
41 387 Krtková Michaela Střela Žebrák 2 : 26 2004
42 415 Ryšavá Tereza ZŠ Simanovská 2 : 32 2004
43 371 Fritzenová Pavla Běchovice 2 : 48 2004
44 394 Mosca Daniela Běchovice 2 : 53 2003
    Nejmladší žáci 600 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 906 Vokoun Petr Sok. Velké Meziříčí 1 : 58 2003
2 874 Hrdlička Matěj Běchovičtí sršni 2 : 3 2004
3 887 Pařízek Antonín ZŠ Angelovova 2 : 3 2003
4 861 Bednář Matěj Atletika Jižní Město 2 : 4 2003
5 870 Fábry Ondřej ASK SLAVIA Praha 2 : 5 2003
6 909 Vlček Filip FZŠ Chodovická 2 : 5 2003
7 864 Česnek Richard Atletika Stará Boleslav 2 : 5 2004
8 876 Kára Kristián Michal ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 8 2003
9 896 Šimek Alexandr Atletika Jižní Město 2 : 8 2004
10 894 Smetana Michal Beroun 2 : 8 2003
11 893 Schnajberk Jan Atletika Jižní Město 2 : 9 2004
12 899 Štěpánek Jakub FK Slavoj Vyšehrad 2 : 13 2004
13 865 Dobiáš Jakub ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 15 2003
14 888 Petrilák matouš Nathaniel Příbram 2 : 15 2004
15 905 Vízner Marek TJ Sok. Horní Počernice 2 : 16 2004
16 883 Lenghart Ondřej SC Radotín 2 : 17 2003
17 884 Matouš Ladislav Milovice 2 : 18 2004
18 902 Velíšek Marek Běchovice 2 : 19 2003
19 907 Žára Matěj FK Meteor Praha VIII 2 : 19 2004
20 885 Myslivec Adam Běchovičtí sršni 2 : 26 2003
21 891 Rokos Michal ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 26 2004
22 912 Oswald Vojtěch Praha 2 : 26 2004
23 898 Štěpán Marek Sok. Dolní Počernice 2 : 27 2003
24 862 Bednář Vilém Atletika Jižní Město 2 : 28 2003
25 903 Vincenc Vojtěch Horní Počernice 2 : 29 2003
26 911 Sádlo Jakub ZŠ Běchovice 2 : 29 2003
27 880 Kubát Matěj Běchovičtí sršni 2 : 30 2003
28 878 Kopič David Běchovičtí sršni 2 : 31 2003
29 908 Mecera Jan FZŠ Chodovická 2 : 34 2004
30 901 Veleba David ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 35 2004
31 910 Jirsa Matěj ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 35 2004
32 871 Feix Adam ZŠ Klánovice 2 : 37 2004
33 875 Hřebíček Jakub Sok. Běchovice II 2 : 42 2004
34 882 Kudrnovský Martin ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 44 2004
35 895 Straka Daniel Běchovičtí sršni 2 : 51 2003
36 868 Dvořák Jakub ZŠ Běchovice 2 : 52 2004
37 879 Korda Jan ZŠ Běchovice 2 : 53 2004
38 873 Holman Matěj ZŠ Dubeč 2 : 58 2004
39 872 Hanuš Jan Běchovičtí sršni 3 : 5 2004
40 913 Fiřtík Vojta ZŠ Ohradní 3 : 27 2004
    Nábor 0 - dívky 50 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 18 Kršňáková Rozárie Praha 0 : 17,80 2012
2 37 Třešňáková Veronika Horní Počernice 0 : 19,64 2012
3 25 Pupová Evička Praha 9 0 : 20,14 2012
4 71 Marková Eliška Praha 6 - Suchdol 0 : 20,54 2011
5 13 Hrubá Anežka Újezd nad Lesy 0 : 22,22 2012
6 19 Lišková Magdaléna Praha 9 0 : 22,57 2012
7 40 Vyazovskaya Kristina Izabella Praha 9 0 : 24,16 2012
8 23 Poppelová Johana Nehvizdy 0 : 24,36 2012
9 38 Vacková Beata Újezd nad Lesy 0 : 25,38 2012
10 8 Haramulová Anna Praha 3, Žižkov 0 : 25,70 2012
11 22 Poláková Kristýna Praha 5 0 : 26,67 2012
12 41 Zámostná Anna Praha 0 : 26,92 2012
13 28 Řeháková Laura Praha 9 0 : 27,48 2012
14 15 Jirešová Klára Praha 4 0 : 28,09 2012
15 33 Šmolková Mája Praha 9 0 : 28,09 2012
16 26 Püschnerová Linda Dolní Počernice 0 : 28,89 2012
17 5 Dvořáková Eva Běchovice 0 : 29,36 2012
18 20 Marešová Viktorie Praha 0 : 29,99 2012
19 7 Gayerová Eliška Praha 9 0 : 30,82 2012
20 29 Sedláčková Kateřina Praha 12 0 : 30,89 2012
21 39 Votavová Kristýna Dobročovice 0 : 32,86 2012
22 35 Šveňková Sára Dobročovice 0 : 33,22 2012
23 44 Pešková Hedvika Praha 0 : 35,09 2012
24 9 Hešnaurová Eliška Dolní Jirčany 0 : 37,01 2012
25 32 Stolzová Beatka La Famiglia, Praha 0 : 39,54 2013
26 21 Neuwirthová Magdaléna Praha 0 : 39,82 2012
27 31 Stolzová Anetka La Famiglia, Praha 0 : 40,98 2013
28 188 Holečková Denisa neuvedeno 0 : 41,22 2012
29 30 Sladkovská Barbora Teplice 0 : 43,82 2012
30 11 Horáčková Klaudie Praha 8 0 : 44,57 2012
31 10 Hodulíková Klaudie Praha 0 : 51,29 2013
32 43 Vláčilová Marie Květnice 0 : 51,92 2012
33 34 Špánková Veronika Horní Počernice 0 : 53,20 2013
34 3 Drastíková Zina Štěpánkovice 1 : 2,08 2012
35 455 Rychtrová Izabela Běchovice 1 : 6,11 2013
36 24 Pořízková Adéla Statenice 1 : 41,95 2013
37 1 Barniková Nella Praha 1 : 52,26 2013
38 2 Bramborová Amálie Běchovice 2 : 21,61 2013
    Nábor 0 - hoši 50 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 503 Brzežek Karel Újezd nad Lesy 0 : 19,73 2012
2 510 John Robin Praha 9 0 : 21,41 2012
4 512 Kopeček Kristián Praha 0 : 22,51 2012
3 582 Liška František neuvedeno 0 : 22,61 2012
5 516 Kvita Eric Horní Počernice 0 : 22,92 2012
6 534 Novák Tomáš Běchovice 0 : 25,13 2012
7 519 Mrština Vojtěch Koloděje 0 : 25,48 2012
8 533 Vystrčil Jan SK Brouk Pytlik, Květnice 0 : 25,86 2012
9 539 Polák Antonín Běchovice 0 : 26,38 2012
10 508 Hulínský Jan MŠ Beruška, Běchovice 0 : 26,89 2012
11 511 Kopecký Jindřich Praha 9 0 : 27,76 2012
12 501 Bělunek Přemysl Praha 4 0 : 27,92 2012
13 537 Doleček Jan Běchovice 0 : 28,18 2012
14 528 Šedivý Jonáš Běchovice 0 : 28,42 2012
15 526 Soukup Ondřej Praha 3 0 : 30,28 2012
16 518 Macák David Praha 8 0 : 30,67 2012
17 527 Sýkora Vítek Lysá nad Labem 0 : 31,89 2012
18 532 Vincenc Matěj Horní Počernice 0 : 37,16 2012
19 525 Rameš Vojtěch Praha 9 0 : 38,09 2012
20 540 Štola Kristián Praha 0 : 40,73 2012
21 544 Ciboch Vojtěch Horní Počernice 0 : 45,09 2012
22 522 Procházka Ondřej Sok. Kunratice 0 : 45,45 2012
23 507 Grega Josef Běchovice 0 : 45,67 2012
24 509 Chocenský Adam Praha 9 0 : 46,48 2013
25 521 Procházka Jan Sibřina 0 : 48,98 2012
26 515 Kuneš Viktor Praha 0 : 55,45 2012
27 514 Kučera Jan Čelákovice 0 : 58,70 2012
28 536 Šindelář Jakub Praha 1 : 0,39 2012
29 535 Jansa Záviš Běchovice 1 : 18,98 2013
30 523 Prokop Jakub Praha 9 1 : 19,92 2012
31 524 Prokop Tomáš Praha 9 1 : 20,67 2012
32 530 Tomíček Jiří Praha 1 : 23,09 2012
33 84 Bezdíček Michael Zeleneč 1 : 25,20 2013
34 504 Dusil Richard Běchovice 1 : 51,77 2013
35 502 Bláha Jan Běchovice 2 : 22,92 2013
    Nábor I - dívky 50 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =========
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 75 Přibylová Tereza Újezd nad Lesy 0 : 15,09 2011
2 63 Černá Eliška Hostavičtí lemuři 0 : 15,64 2011
3 65 Hartmanová Tereza Dukla Praha 0 : 15,95 2011
4 61 Bártová Monika MŠ V Benátkách, P4 0 : 16,07 2011
5 68 Langmajerová Vanda Hostavice 0 : 16,39 2011
6 69 Langnerová Kateřina Praha 3 0 : 16,67 2011
7 74 Pořízková Elena Statenice 0 : 16,80 2011
8 62 Bělunková Iva Praha 4 0 : 17,16 2011
9 70 Leggeri Valentina Praha 8 0 : 18,09 2011
10 76 Sabová Klára Praha 10 0 : 18,11 2011
11 67 Hrušková Alžběta Újezd nad Lesy 0 : 18,41 2011
12 78 Šínová Kateřina Dolní Počernice 0 : 18,70 2011
13 64 Gerbelová Kristýna MŠ Šimůnkova, P 8 0 : 19,16 2011
14 80 Tomášová Hana Praha 14 0 : 19,20 2011
15 72 Osvaldová Tereza Praha 0 : 19,61 2011
16 82 Kolářová Viktorie Praha 0 : 20,13 2011
17 66 Holmanová Michaela Praha 9 0 : 20,18 2011
18 73 Ponicová Andrea Újezd nad Lesy 0 : 20,58 2011
19 79 Špačková Laura Zličín 0 : 20,67 2011
20 542 Bezdíčková Karolína Zeleneč 0 : 23,22 2011
21 77 Sládeková Eliška Praha 0 : 26,09 2011
22 83 Ryšavá Zuzana MŠ Paculova 0 : 34,70 2011
    Nábor I - hoši 50 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 578 Zdechovský Jakub Praha 8 0 : 14,67 2011
2 559 Chocenský Roman Praha 9 0 : 16,38 2011
3 579 Zelenka Matěj Miškovice 0 : 16,68 2011
4 563 Mařík Jonáš MŠ Petříkov 0 : 16,80 2011
5 573 Strangmuller Maxim Energy team, Praha 0 : 17,06 2011
6 558 Hall Samuel John Praha, Belgická 0 : 17,64 2011
7 561 Kratochvíl Matěj Běchovice 0 : 17,95 2011
8 552 Bradáč Antonín Běchovice 0 : 18,20 2011
9 574 Šimovič Martin Stehelčeves 0 : 18,38 2011
10 570 Růžička Adam Praha 3 0 : 18,74 2011
11 560 Kalenda Jan Květnice 0 : 19,06 2011
12 568 Pohnán Tadeáš Škvorec 0 : 19,26 2011
13 571 Sirový Šimon Jirenský vítr, Jirny 0 : 20,26 2011
14 572 Stolz Tonito La Famiglia, Praha 0 : 21,39 2011
15 576 Uličný Martin Květnice 0 : 21,39 2011
16 567 Poborský Jiří Praha 3 0 : 21,88 2011
17 553 Býma Patrik Vrbová Lhota 0 : 23,67 2011
18 557 Hájek Adam Horoušany 0 : 23,86 2011
19 575 Šimůnek Petřík Klecany 0 : 24,88 2011
20 581 Květoň Jakub MŠ Čtyřlístek 0 : 36,41 2011
21 583 Drábek Tobiáš Běchovice 0 : 58,07 2011
22 580 Tahal Petr Hřivno 0 : 59,11 2001
23 564 Mihalík Michal MŠ Čtyřlístek, Běchovice 1 : 20,11 2011
    Nábor II - dívky 60 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 124 Kurfürstová Eliška MŠ Chodovická 0 : 15,13 2010
2 141 Zámostná Eliška Atletika Človíček, Praha 0 : 15,49 2010
3 113 Hájková Sophia MŠ Běchovice 0 : 15,80 2010
4 128 Patrovská Ema TJ Sok. Horní Počernice 0 : 15,98 2010
5 120 Koptíková Lucie MŠ Sportík, Horoměřice 0 : 16,07 2010
6 115 Hasik Mia Husnikova, Stodůlky 0 : 16,26 2010
7 145 Poláková Kateřina SC Radotín 0 : 16,32 2010
8 121 Kozlovskij Anna Praha 0 : 16,48 2010
9 108 Česneková Beáta Stará Boleslav 0 : 16,54 2010
10 106 Březinová Anna Fakultní MŠ Arabská, Praha 6 0 : 16,82 2010
11 105 Brzežková Bára MŠ Rohožník 0 : 16,98 2010
12 140 Votavová Adéla MŠ Čtyřlístek, Běchovice 0 : 17,13 2010
13 117 Hlůžová Eva Praha 0 : 17,26 2010
14 132 Prošková Ella Horní Počernice 0 : 17,57 2010
15 134 Sirová Eliška Jirenský vítr, Jirny 0 : 17,70 2010
16 133 Rozumová Anna ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 17,92 2010
17 135 Sladkovská Markéta Teplice 0 : 18,07 2010
18 109 Davidová Veronika TJ Jahodnice 0 : 18,20 2010
19 136 Stehlíková Beáta Kindergarden Kunratice 0 : 18,39 2010
20 142 Zdražilová Tereza MŠ Říčany 0 : 18,51 2010
21 114 Hájková Ella MŠ Běchovice 0 : 18,73 2010
22 144 Bugáňová Karolína Úvaly 0 : 18,80 2010
23 122 Kubátová Eliška Josefína MŠ Čtyřlístek, Běchovice 0 : 19,36 2010
24 146 Vodová Julie Praha 0 : 19,64 2010
25 107 Černá Magdalena Praha 0 : 19,98 2010
26 112 Fuková Karolína MŠ Spojenců, Horní Počernice 0 : 20,61 2010
27 143 Dolečková Zuzana Běchovice 0 : 20,89 2010
28 126 Mašínová Sára MŠ Chodovická 0 : 20,92 2010
29 118 Hodulíková Sofie Praha 0 : 21,22 2010
30 131 Poláková Kateřina SC Radotín  0 : 23,06 2010
31 138 Valešová Lucinka Horní Počernice 0 : 42,76 2010
    Nábor II - hoši 60 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 622 Závorka Patrik Praha 0 : 14,57 2010
2 616 Šmejcký Marek MŠ Sportík, Horoměřice 0 : 14,95 2010
3 596 Dobiáš Jan ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 15,01 2010
4 609 Mandík Michal Sok. Kunratice 0 : 15,76 2010
5 593 Bartoš Šimon MŠ Ratibořická, Hor. Počernice 0 : 16,09 2010
6 597 Flor David ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 16,09 2010
7 594 Bláha Martin  Běchovičtí sršni 0 : 16,36 2010
8 595 Budka Kryštof SK Budky Praha 0 : 16,54 2010
9 618 Topenčík Bruno Lesní skřítek Milovice 0 : 16,82 2010
10 591 Adolt David Praha 9 0 : 17,16 2010
11 679 Ciboch Kryštof Horní Počernice 0 : 17,16 2010
12 612 Prchal Ondřej Újezd nad Lesy 0 : 17,41 2010
13 615 Synecký Petr Jirny 0 : 17,57 2010
14 624 Tesařík Adam Běchovice 0 : 17,62 2010
15 614 Strejček Jan Strejda servis - Kamenice - Ládví 0 : 17,95 2010
16 611 Mošnička Matěj Praha 6, Ruzyně 0 : 17,98 2010
17 613 Stolz Jan La Famiglia, Praha 0 : 18,29 2010
18 606 Liška Kryštof MŠ Čtyřlístek, Běchovice 0 : 18,30 2010
19 605 Kníže Matěj Praha 3 0 : 18,54 2010
20 619 Třasák Jan Újezd nad Lesy 0 : 18,80 2010
21 608 Lžičař Václav Újezd nad Lesy 0 : 19,20 2010
22 599 Hadrbolec Jan Praha 9 0 : 19,51 2010
23 598 Fryč Vojtěch Praha 0 : 19,80 2010
24 592 Bartík Adam Jirny 0 : 20,26 2010
25 600 Haramul Kryštof Praha 3, Žižkov 0 : 21,45 2010
26 604 Khun Michal MŠ Běchovice 0 : 22,09 2010
27 610 Moravec Lukáš Praha 0 : 22,16 2010
28 623 Znamenáček Štěpán Praha 0 : 32,09 2010
29 625 Bugáň Filip Úvaly 0 : 44,11 2010
    Nábor III - dívky 130 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 189 Duchoňová Alice Praha 0 : 27,71 2009
2 181 Vacková Natálie Atletika Jižní Město 0 : 28,09 2009
3 169 Rosenbaumová Ester HC Slavia Praha 0 : 28,32 2009
4 183 Zdechovská Eliška Praha 8 0 : 30,36 2009
5 187 Ryšavá Adéla MŠ Pachlova 0 : 31,61 2009
6 168 Pupová Eliška Praha 9 0 : 31,80 2009
7 46 Holečková Klára neuvedeno 0 : 32,36 2009
8 152 Burianová Vanda MŠ Sluníčko Újezd n. Lesy 0 : 32,36 2009
9 171 Říhová Monika MŠ Běchovice 0 : 32,80 2009
10 167 Prošková Mia Horní Počernice 0 : 33,07 2009
11 176 Tejralová Kateřina ZŠ Litvínovská 500 0 : 33,15 2009
12 164 Opichalová Martina MŠ Čtyřlístek, Běchovice 0 : 34,07 2009
13 165 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 0 : 34,26 2009
14 157 Hrušová Alena Praha-Dubeč 0 : 34,45 2009
15 172 Salazar Costas Corazón Isabel MŠ Dubeč 0 : 34,70 2009
16 154 Formanová Pavla Vinoř 0 : 35,07 2009
17 174 Šínová Anna Dolní Počernice 0 : 35,09 2009
18 170 Řezáčová Stela Újezd nad Lesy 0 : 35,45 2009
19 185 Žďárská Kristýna MŠ Štolmířská, P9 0 : 35,78 2009
20 163 Mrštinová Eliška Koloděje 0 : 36,30 2009
21 674 Tomášková Tereza Běchovice 0 : 36,39 2009
22 675 Talabiška Tereza Běchovice 0 : 36,61 2009
23 166 Poláková Markéta Praha 5 0 : 36,76 2009
24 186 Synovcová Barbora Újezd nad Lesy 0 : 37,30 2009
25 162 Mrázová Pavla MŠ Sluneční, Uhříněves 0 : 38,09 2009
26 184 Zelenková Kristína Miškovice 0 : 38,30 2009
27 179 Třelecká Marie Praha 0 : 38,54 2009
28 156 Hall Laura Maria Praha, Belgická 0 : 38,92 2009
29 155 Georgiánová Tereza MŠ U Rybníčku, Hor. Počernice 0 : 38,98 2009
30 182 Vlasáková Valerie MŠ Čtyřlístek, Běchovice 0 : 39,89 2009
31 175 Špánková Kateřina Horní Počernice 0 : 41,20 2009
32 191 Mošnerová Veronika MŠ Polesná 0 : 41,45 2009
33 161 Marešová Tereza Praha 0 : 42,95 2009
34 269 Pantůčková Veronika Praha 0 : 43,09 2009
35 173 Steidlerová Nicol MŠ Spojenců, Horní Počernice 0 : 44,19 2009
36 177 Tichá Barbora Praha 0 : 49,13 2009
               
    Nábor III - hoši 130 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 655 Málek Jan Atletika Pečky 0 : 29,16 2009
2 649 Chadima Václav Koloděje 0 : 29,82 2009
3 650 Chejn Štěpán Koloděje 0 : 30,22 2009
4 663 Polák Richard SC Radotín  0 : 30,51 2009
5 680 Lešetický Dan MŠ Kollárova 0 : 30,82 2009
6 659 Nohac Matěj Praha 8 0 : 31,09 2009
7 678 Ciboch Ondřej Horní Počernice 0 : 31,36 2009
8 657 Nešvara Josef TJ Sok. Kobylisy 0 : 32,16 2009
9 676 Kryskiv Michal Běchovice 0 : 32,41 2009
10 665 Püschner Filip MŠ Duha Dolní Počernice 0 : 32,58 2009
11 682 Voda František Praha 0 : 32,80 2009
12 273 Křenek Jan Ostnice 0 : 33,06 2009
13 661 Pek Matěj TJ Neratovice 0 : 33,11 2009
14 646 Feix Martin Praha 14 0 : 33,32 2009
15 652 Klučina Michal Úvaly 0 : 33,36 2009
16 190 Mach Michal Újezd nad Lesy 0 : 33,60 2009
17 662 Pohnán Matyáš Škvorec 0 : 33,86 2009
18 671 Třešňák Jan Atletika Horní Počernice 0 : 34,09 2009
19 651 Kahánek jan Velké Popovice 0 : 34,16 2009
20 669 Svoboda Ondřej TJ Sok. Horní Počernice 0 : 34,32 2009
21 664 Pospíšek Bořivoj Říčany 0 : 35,32 2009
22 647 Hešnaur Jakub Dolní Jirčany 0 : 35,67 2009
23 667 Santina Adam Běchovičtí sršni 0 : 35,98 2009
24 192 Jaroš Ondra Praha 0 : 36,29 2009
25 654 Krbeček Adam Kindergarten Kunratice 0 : 36,70 2009
26 658 Niemiec Oliver MŠ Čtyřlístek, Běchovice 0 : 37,86 2009
27 677 Kácha Marek Hostavice 0 : 38,71 2009
28 660 Novák Mikuláš MŠ Čtyřlístek, Běchovice 0 : 39,80 2009
29 673 Vaněk Jan Běchovičtí sršni 0 : 41,92 2009
30 641 Arazim Ondřej MŠ Čtyřlístek, Běchovice 0 : 42,29 2009
31 681 Koranda Mikuláš Praha 0 : 43,07 2009
32 642 Bláha Tomáš Běchovice 0 : 49,95 2009
    Nábor IV - dívky 200 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 239 Mandíková Daniela Atletika Jižní Město 0 : 38,11 2007
2 213 Fajkošová Anna FZŠ Chodovická 0 : 41,13 2007
3 206 Česneková Laura Atletika Mladá Boleslav 0 : 41,20 2007
4 242 Míčková Tereza SK Jeseniova, Praha 3 0 : 41,39 2007
5 251 Sedláčková Radka AŠK Mazurská, Praha 0 : 41,82 2007
6 257 Štěpánová Sára Sok. Dolní Počernice 0 : 42,09 2007
7 219 Hartmanová Kateřina Dukla Praha 0 : 42,32 2008
8 253 Šimková Tereza Praha 3 0 : 42,67 2007
9 259 Taške Valérie Újezd nad Lesy 0 : 42,95 2007
10 249 Rokosová Lucie ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 43,39 2008
11 243 Nohacová Anna Praha 8 0 : 43,45 2007
12 235 Kurfürstová Nikola TJ Sok. Horní Počernice 0 : 43,67 2007
13 256 Šléglová Ellen Bakov nad Jizerou 0 : 43,80 2008
14 260 Tomková Kateřina SK Slavia Louňovice 0 : 45,06 2007
15 237 Lžičařová Ludmila Újezd nad Lesy 0 : 45,29 2008
16 263 Vohnoutová Eliška ZŠ Běchovice 0 : 45,51 2007
17 252 Svobodová Lucie TJ Sok. Horní Počernice 0 : 45,57 2007
18 231 Koubová Kateřina MŠ U Rybníčku, Hor. Počernice 0 : 45,86 2008
19 204 Čeňková Zuzana Běchovice 0 : 46,11 2007
20 262 Vavrušková Anna ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 46,39 2008
21 209 Dlouhá Denisa Golčův Jeníkov 0 : 46,51 2007
22 218 Hanáková Sylva Šestajovice 0 : 46,61 2007
23 248 Poláková Viktorie Klánovice 0 : 46,95 2007
24 222 Holmanová Julie ZŠ Dubeč 0 : 47,07 2007
25 224 Hřebíčková Kristýna Sok. Běchovice II 0 : 47,29 2007
26 255 Šínová Lenka Dolní Počernice 0 : 47,51 2007
27 201 Adoltová Lucie Praha 9 0 : 47,64 2007
28 768 Baranjuková Nicol ZŠ Běchovice 0 : 47,89 2007
29 247 Poláková Klára SC Radotín  0 : 48,13 2007
30 233 Krásová Lucie Běchovice 0 : 48,48 2008
31 203 Březinová Markéta Běchovičtí sršni 0 : 49,41 2007
32 234 Křivanová Kateřina Dino škola Praha 0 : 49,73 2007
33 272 Táborská Tereza Praha 0 : 49,86 2007
34 229 Karásková Anna Zš s RVJ K Milíčovu 0 : 50,86 2008
35 254 Šimůnková Michaela ZŠ Fryčovická 0 : 50,98 2008
36 258 Šubrtová Erika Kolovraty 0 : 51,92 2008
37 266 Tesaříková Natálie Běchovice 0 : 52,09 2007
38 236 Květinská Kateřina Běchovice 0 : 52,36 2008
39 225 Husáková Aneta Běchovice 0 : 52,92 2007
40 238 Málková Helena Atletika Pečky 0 : 53,20 2007
41 202 Bradáčová Anna Běchovice 0 : 54,48 2008
42 220 Hasik Sofia ZŠ Mládí, Stodůlky 0 : 54,57 2008
43 212 Dvořáková Natálie ZŠ Běchovice 0 : 54,98 2008
44 227 Janů Kristýna Koloděje 0 : 56,22 2007
45 228 Jasná Daniela MŠ Ratibořická, Hor. Počernice 0 : 57,01 2008
46 208 Davidová Zuzana Dolní Počernice 0 : 58,29 2008
47 232 Kovačičová Amelie ZŠ Ratibořická, Hor. Počernice 0 : 58,51 2008
48 241 Matulíková Agnes ZŠ Chvaly 0 : 58,64 2008
49 215 Fryčová Agáta Praha 0 : 59,09 2008
50 250 Samčenková Michaela Čestlice 0 : 68,95 2008
51 271 Zajíčková Kristýna Sokol Dolní Počernice 1 : 0,98 2008
52 217 Gerbelová Klára ZŠ Žernosecká, P 8 1 : 6,67 2008
    Nábor IV - hoši 200 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 714 Hruša Jan TJ Čechie Dubeč 0 : 36,67 2007
2 701 Duras Jakub TJ Sok. Dorní Počernice 0 : 38,07 2007
3 716 Chaloupka Alex Březiněves 0 : 38,16 2007
4 731 Mareš Lukáš KSBM, Praha 4 0 : 38,20 2007
5 705 Fritzen Tomáš Běchovice 0 : 39,67 2007
6 722 Koptík Lukáš Dukla Praha 0 : 40,20 2007
7 725 Krtek Ondřej Střela Žebrák 0 : 41,20 2007
8 765 Vladyka Pavel Běchovičtí sršni 0 : 41,39 2007
9 736 Niemiec Sebastián ZŠ Heřmánek, Hor. Počernice 0 : 41,51 2007
10 712 Havrda Tadeáš ZŠ Purkrábka 0 : 41,83 2008
11 697 Březina Matěj Běchovičtí sršni 0 : 42,01 2007
12 709 Hanák Adam ZŠ Marjánka, P6 0 : 42,51 2007
13 738 Novák Tomáš Sok. Královské Vinohrady 0 : 42,61 2007
14 699 Černý Jakub Újezd nad Lesy 0 : 42,83 2007
15 717 Jandus Martin  Běchovice 0 : 43,76 2008
16 752 Straka Adam Běchovičtí sršni 0 : 44,01 2007
17 760 Štoček Martin Vinoř 0 : 44,39 2007
18 739 Nový Tomáš Sokol Petřín 0 : 44,67 2008
19 770 Voda Štěpán Praha 0 : 44,86 2007
20 745 Přibyl Tomáš Újezd nad Lesy 0 : 45,06 2008
21 718 Jelen Lukáš ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 45,54 2008
22 735 Němec Matěj Běchovičtí sršni 0 : 45,95 2007
23 691 Anderle Jonáš PSK Union Praha 0 : 46,06 2007
24 763 Tomiczek Tobiáš Praha 8 0 : 46,11 2007
25 696 Bizzuto Martin Praha 0 : 46,38 2008
26 747 Rubeš Martin Praha 0 : 46,39 2008
27 771 Vodička Jakub Dino School 0 : 46,67 2007
28 748 Růžička Matěj ZŠ Lupáčova, Praha 3 0 : 47,32 2007
29 698 Černý Adam Hostavičtí lemuři 0 : 47,58 2008
30 769 Bartoška Ondřej ZŠ Vybíralova 0 : 48,54 2007
31 708 Hájek Vojtěch Horoušany 0 : 48,70 2008
32 766 Vosecký Jan Újezd nad Lesy 0 : 48,98 2008
33 719 John Matěj Praha-Kolovraty 0 : 49,45 2008
34 849 Křížek Tomáš Běchovice 0 : 49,67 2008
35 761 Švarc Štěpán Újezd nad Lesy 0 : 49,73 2008
36 750 Slezák Petr Rožnov p. Radhoštěm 0 : 49,92 2008
37 757 Šimek Matouš Těptín 0 : 50,29 2008
38 743 Ponic Ondřej Sok. Běchovice II 0 : 50,32 2007
39 728 Macák Filip Praha 8 0 : 50,70 2008
40 734 Mošner Jakub Běchovičtí sršni 0 : 50,76 2008
41 727 Langmajer Hynek Hostavice 0 : 51,26 2008
42 755 Strejček Jakub Strejda servis - Kamenice - Ládví 0 : 51,68 2008
43 265 Dὃme Robert Běchovice 0 : 51,86 2007
44 703 Fábry Vojtěch ASK SLAVIA Praha 0 : 52,26 2007
45 737 Novák Jiří Praha 0 : 52,67 2008
46 720 Keprt Fabián Alex Nehvizdy 0 : 52,86 2007
47 711 Havlík Viktor SaBaT Praha 8 0 : 53,64 2007
48 721 Knězů Jan Dolní Počernice 0 : 54,29 2007
49 746 Rovenský Daniel Běchovičtí sršni 0 : 55,45 2008
50 751 Stibůrek Samuel Běchovice 0 : 55,73 2008
51 693 Bárta Jiří ZŠ Donovalská, Praha 4 0 : 56,54 2008
52 754 Strangmüller Oskar Energy team, Praha 0 : 57,83 2008
53 695 Berka Šimon Jan Rudná u Prahy 0 : 58,36 2008
54 756 Sýkora Vojtěch Lysá nad Labem 0 : 58,54 2008
55 732 Matouš Lukáš Milovice 0 : 58,59 2007
56 753 Strangmüller Filip Energy team, Praha 1 : 1,13 2008
57 744 Prchal Lukáš Újezd nad Lesy 1 : 1,64 2007
58 700 Dalihod Nikolas Praha 10 1 : 2,58 2008
59 758 Šišulák Adrian Školka Kindergarten Nedvězí 1 : 3,11 2008
60 767 Mecera Petr Ivo FZŠ Chodovická 1 : 4,51 2007
61 715 Hruška František Újezd nad Lesy 1 : 14,61 2008
    Nábor V - dívky 300 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 334 Táborská Terezie ASK Slavia 0 : 54,29 2006
2 330 Šebrlová Kateřina sk Aritma 0 : 54,54 2006
3 339 Vosecká Anna ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 58,95 2005
4 301 Jandová Tereza BK Prosek 1 : 1,73 2005
5 319 Poborská Zdena ZŠ Jeseniova, Praha 3 1 : 2,07 2005
6 335 Teplá Magdalena ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 2,67 2005
7 351 Gὃrglová Karolína AC Radotín 1 : 2,86 2005
8 327 Smetanová Aneta Loko Beroun atletika 1 : 3,06 2005
9 343 Filipová Linda TJ Jiskra 1 : 3,20 2005
10 338 Vondráčková Nela Atletika Hostivař 1 : 3,57 2006
11 294 Hadrbolcová Kristýna ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 3,64 2006
12 318 Nováková Gabriela ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 3,86 2005
13 298 Hofmanová Agáta ASK SLAVIA Praha 1 : 4,22 2006
14 305 Kalendová Teodora ZŠ Polesná 1 : 4,39 2006
15 313 Mikulášková Laura ASK SLAVIA Praha 1 : 4,64 2006
16 281 Balážová Amélie ZŠ Křimická, Dolní Měcholupy 1 : 4,83 2005
17 342 Synovcová Magdaléna Újezd nad Lesy 1 : 5,06 2006
18 326 Samčeková Sára Čestlice 1 : 5,57 2005
19 333 Šubrtová Julie Kolovraty 1 : 6,32 2005
20 285 Bezdíčková Alice ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 6,42 2005
21 324 Rubešová Michaela Atletika Jižní Město 1 : 6,64 2005
22 289 Černá Karolina Újezd nad Lesy 1 : 6,86 2005
23 314 Mňoučková Lucie Praha-Kyje 1 : 7,30 2005
24 300 Jakoubková Lucie SK Aritma 1 : 8,07 2006
25 297 Hofmanová Adéla ASK SLAVIA Praha 1 : 8,09 2006
26 346 Vláčilová Anna ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 8,26 2006
27 331 Šloufová Nela Atletika Hostivař 1 : 8,36 2005
28 320 Poláková Zuzana Praha 5 1 : 8,61 2006
29 337 Vítkovská Anna ZŠ Masarykova, Újezd n.L. 1 : 8,82 2006
30 306 Kašparová Barbora ZŠ Smolkova, Praha 4 1 : 9,22 2005
31 325 Růžičková Vanessa ZŠ Újezd nad Lesy 1 : 9,45 2005
32 304 Johnová Barbora Praha-Kolovraty 1 : 9,51 2005
33 293 Gricinková Anna Běchovice 1 : 9,92 2005
34 321 Prokopová Eliška Atletika Hostivař 1 : 10,42 2006
35 309 Koubová Karolína FZŠ Chodovická 1 : 10,70 2006
36 341 Slabá Karolína FZŠ Chodovická 1 : 11,01 2005
37 311 Kvitová Zoe ZŠ Stoliňská, Hor. Poč. 1 : 11,42 2006
38 299 Hronková Nela ASK SLAVIA Praha 1 : 11,48 2006
39 283 Běhounková Petra ZŠ Běchovice 1 : 12,16 2006
40 347 Skácelová Aurelíe Běchovice 1 : 13,20 2005
41 352 Peterková Nikola ZŠ Chvaletická 1 : 13,40 2005
42 328 Steindlerová Isolda PSK Olymp Praha 1 : 13,98 2005
43 344 Filipová Kamila TJ Jiskra 1 : 14,26 2005
44 336 Uličná Kristýna ZŠ Újezd nad Lesy 1 : 15,01 2006
45 382 Korbelová Barbora ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 15,78 2003
46 282 Bartošová Kristýna Sport. gymn. TJ Sok. Hor. Počernice 1 : 15,87 2006
47 310 Kreibichová Aneta Sport. gymn. TJ Sok. Hor. Počernice 1 : 15,98 2005
48 329 Svobodová Kateřina Dolní Počernice 1 : 16,57 2006
49 349 Nguyenová Suši ZŠ Dubeč 1 : 16,57 2005
50 286 Bizzuto Valerie Praha 1 : 18,70 2005
51 345 Vodičková Veronika Zeleneč 1 : 20,98 2006
52 323 Přindová Natálie Újezd nad Lesy 1 : 21,13 2006
53 287 Březinová Klára ZŠ Bílá Hora, Praha 6 1 : 22,48 2005
54 350 Komínková Tereza Praha 1 : 24,20 2006
55 284 Beroušková Tereza HC Háje 1 : 25,11 2006
56 307 Kmentová Anežka TJ Hrusice 1 : 25,70 2006
57 302 Jasná Dominika ZŠ Ratibořická, Hor. Počernice 1 : 32,26 2006
58 295 Hájková Emma MŠ Běchovice 1 : 41,89 2006
59 348 Luu Hana Praha 1 : 50,57 2005
60 332 Šmídová Eliška Běchovičtí sršni 2 : 11,82 2006
    Nábor V - hoši 300 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 834 Tomek Matyáš SK Slavia Louňovice 0 : 56,09 2005
2 836 Urban Robin ZŠ Jitřní, Praha 4 0 : 56,73 2005
3 808 Kunčický Jakub Běchovičtí sršni 0 : 56,99 2005
4 851 Hořejší Adam Lány 0 : 57,01 2005
5 824 Procházka Jindřich ASK SLAVIA Praha 0 : 57,20 2005
6 790 Dlabač Václav Atletika Stará Boleslav 0 : 57,64 2005
7 831 Taške Jakub Újezd nad Lesy 0 : 57,82 2005
8 818 Ohnesorg Patrik Běchovičtí sršni 0 : 59,30 2005
9 802 Kára Mikuláš Jan ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 59,51 2005
10 817 Novák Tadeáš Běchovičtí sršni 0 : 59,80 2005
11 848 Gončarov Nikita Běchovice 0 : 59,98 2005
12 815 Nápravník Teodor Sok. Dolní Počernice, odd. kopané 1 : 0,13 2006
13 798 Hurdálek Jan Atletika Jižní Město 1 : 0,54 2006
14 847 Zeman Tadeáš Běchovičtí sršni 1 : 0,64 2005
15 796 Hartman Šimon Dukla Praha 1 : 1,92 2005
16 846 Zeman Kryštof Běchovičtí sršni 1 : 2,09 2005
17 833 Tomášek Adam Běchovičtí sršni 1 : 2,76 2005
18 810 Linka Sebastian Běchovičtí sršni 1 : 3,01 2005
19 788 Burian Jáchym ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 3,36 2006
20 820 Pavinger Jakub SK Jeseniova 1 : 3,76 2006
21 812 Málek Marek Atletika Pečky 1 : 4,09 2005
22 793 Forman Radek Vinoř 1 : 4,82 2006
23 823 Petroš Tadeáš Běchovičtí sršni 1 : 4,95 2005
24 835 Třešňák Václav Atletika Horní Počernice 1 : 5,45 2005
25 829 Stehlík Matěj Dino-preschool, Praha 1 : 5,51 2005
26 843 Vincenc Štěpán Horní Počernice 1 : 5,92 2006
27 825 Přibyl Zdeněk TJ Slavoj Stará Boleslav 1 : 6,32 2006
28 844 Záboj Marek TJ Slavia Louňovice 1 : 6,80 2006
29 789 Černý Jan ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 7,06 2006
30 832 Tejral Matěj ZŠ Litvínovská 500 1 : 7,98 2005
31 841 Vencovský Lukáš Praha 9 1 : 9,23 2006
32 816 Novák Karel Praha 1 : 10,20 2006
33 787 Budka Matěj SK Budky Praha 1 : 11,26 2006
34 791 Dlouhý Dominik Golčův Jeníkov 1 : 11,82 2006
35 781 Bábek Richard Běchovičtí sršni 1 : 12,39 2005
36 782 Berenda Dominik Běchovičtí sršni 1 : 13,30 2005
37 845 Zdražil Tomáš ZŠ Říčany 1 : 13,92 2006
38 838 Velíšek Lukáš Běchovice 1 : 13,95 2005
39 850 Platil Lukáš ZŠ Běchovice 1 : 14,11 2006
40 794 Georgián Jan Běchovičtí sršni 1 : 14,46 2006
41 822 Petráň František ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 14,86 2006
42 826 Přinda Tomáš Újezd nad Lesy 1 : 15,51 2006
43 786 Břenda Daniel ZŠ Křimická, Dolní Měcholupy 1 : 15,70 2006
44 800 Jaroš Vratislav TJ Sokol Osek 1 : 15,73 2006
45 821 Pecánek Radim TJ Dukla Praha 1 : 15,95 2006
46 795 Hanuška Richard ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 17,45 2006
47 809 Lešek Viktor Sportovní akademie, Praha 1 : 19,26 2006
48 804 Kovačič Štěpán ZŠ Chodovická 1 : 22,73  
    Běchovická stovka 300 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 489 Valášek Marek Běžci Běchovice 0 : 51,98  
2 491 Lada Milan Běžci Běchovice 0 : 54,48  
    Běchovická stovka 300 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 490 Pancová Lucie Běžci Běchovice 1 : 15,51  
2 487 Vinšová Martina Běžci Běchovice 1 : 21,13  
3 492 Hojaková Šárka Běžci Běchovice 1 : 31,09  
    Běchovická stovka 130 metrů        
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
  číslo        čas:      
======== ====== ======================= =========================== =========   =====
               
1 496 Holý Stanislav Spec. ZŠ Giagonie 0 : 32,45  
2 493 Klimešová Klárka DDM Domino Hronov 0 : 37,89  
3 494 Kratochvíl Oldřich Běžci Běchovice 0 : 39,80  
4 497 Gerbelová Kateřina ZŠ Na Slovance, P 8 0 : 43,20