Výsledková  listina 51. ročníku závodu Mladé Běchovice        
    Pořádaného  dne 17. září 2016        
               
              2015
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2015
  číslo        čas: 2015
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2015
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2015
    Běžecké naděje I - hoši 50 metrů       2015
              2015
DQ 11 Kafka Petr (nedovolená pomoc) Praha 4 0 : 23,32 2014
1 13 Knebl Michael Jan Toma Otrokovice 0 : 24,20 2014
2 15 Kuk Michal Újezd nad Lesy 0 : 25,11 2014
3 6 Filler Martin Závodní inkubátor Květnice 0 : 26,92 2014
4 4 Filip Maxmilian Praha 0 : 27,26 2014
5 21 Šimek Antonín Horní Počernice 0 : 27,98 2014
6 17 Novotný Václav Dolní Počernice 0 : 29,61 2014
7 14 Kršňák Martin Praha-Čakovice 0 : 30,09 2014
8 1 Beroušek Vojtěch Praha 0 : 32,92 2014
9 465 Valeš Karel   0 : 36,10 2014
10 7 Hanzlík Vilém Praha 0 : 40,41 2014
11 5 Filip Maxmilián Běchovice (V Okálech) 0 : 43,78 2014
12 2 Cikhart Daniel Oskar Praha 9 0 : 46,54 2014
13 12 Kessler Benjamin Praha 6 0 : 51,49 2014
x 57 Vorlíček Vojtěch (jiná kategorie) Květnice 1 : 1,80 2013
14 8 Haramul Jakub Praha 3 1 : 7,96 2014
15 20 Sedláček Jakub Praha 1 : 7,98 2015
16 24 Vavruška Matyáš Praha 1 : 16,61 2014
17 464 Brabenec Tobiáš Březiněves 1 : 21,80 2015
18 25 Vlasák Marek Běchovice 1 : 24,28 2015
19 16 Lázenský Přemek Malé Kyšice 1 : 46,51 2014
20 9 Hořánek Albert Dolní Počernice 1 : 53,20 2015
              2013
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2013
  číslo        čas: 2013
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2013
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2013
    Běžecké naděje II - hoši 60 metrů       2013
              2013
1 49 Langmajer Antonín MŠ Orangery Praha 0 : 18,98 2013
2 43 Bláha Jan Běchovice 0 : 19,67 2013
3 59 Hrbáček Tobiáš Běchovice 0 : 20,11 2013
4 51 Plesník Václav Praha 9 0 : 20,32 2013
5 55 Ševčík Marek Běchovice 0 : 20,89 2013
6 52 Pospíšil David Praha 9 0 : 21,26 2013
7 41 Baranjuk Denis Praha 9 0 : 21,86 2013
8 54 Šedivý Miko Běchovice 0 : 23,11 2013
9 48 Kozlovskij Alexandr ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 26,64 2013
10 61 Stehlík Radim Běchovice 0 : 26,95 2013
11 60 Jansa Záviš   0 : 27,58 2013
12 42 Bartoš Tobiáš Roztoky 0 : 48,64 2013
13 463 Brabenec Jonáš Březiněves 1 : 23,54 2013
              2012
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2012
  číslo        čas: 2012
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2012
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2012
    Běžecké naděje III - hoši 70 metrů       2012
              2012
1 104 Dupač Filip Křenice 0 : 17,98 2012
2 71 Beber Martin Praha 0 : 18,48 2012
3 99 Vacek Jan Viktoria Vestec 0 : 18,67 2012
4 90 Němec Jakub MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 18,70 2012
5 96 Šedivý Jonáš Běchovice 0 : 18,92 2012
6 101 Večerka Jakub Běchovice 0 : 19,01 2012
7 81 John Robin Praha 9 0 : 19,20 2012
8 77 Hořánek Cyril Dolní Počernice 0 : 19,51 2012
9 75 Grega Josef MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 19,69 2012
10 93 Štěpánek Adam Praha 4 0 : 20,32 2012
11 80 Jarolím Petr MŠ Chabařovická, P8 0 : 20,67 2012
12 87 Lázenský Štěpán Malé Kyšice 0 : 20,67 2012
13 72 Bělunek Přemysl Praha 4 0 : 20,82 2012
14 92 Plachý Tomáš ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 21,09 2012
15 105 Hrdlička Daniel Úvaly 0 : 21,20 2012
16 108 Pala Mikuláš Doubravčice 0 : 21,40 2012
17 88 Macák David Praha 0 : 21,54 2012
18 86 Kvita Eric MŠ Spojenců, Horní Počernice 0 : 21,77 2012
19 103 Procházka Hugo MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 21,80 2012
20 100 Vavruška Lukáš Praha 9 0 : 22,09 2012
21 83 Klůna Jonáš Běchovice 0 : 22,45 2012
22 82 Junek Kryštof SK Studenec 0 : 22,54 2012
23 98 Štola Kristián Praha 4 - Kunratice 0 : 22,89 2012
24 73 Blažek Adam Praha 12 0 : 23,11 2012
25 102 Vystrčil Jan Květnice 0 : 23,61 2012
26 106 Čapek Lukáš Praha 0 : 25,19 2012
27 79 Hulínský Jan MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 28,01 2012
              2011
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2011
  číslo        čas: 2011
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2011
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2011
    Běžecké naděje IV - hoši 130 metrů       2011
              2011
1 142 Šebek Filip Sokol Roztoky 0 : 26,92 2011
2 149 Zdechovský Jakub Praha 0 : 27,54 2011
3 138 Pohnán Tadeáš FK Škvorec 0 : 28,57 2011
4 128 Kalenda Jan MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 29,42 2011
5 129 Knebl Matouš Lukáš TJ Sok. Škvorec 0 : 29,98 2011
6 136 Pelech Štěpán MŠ Duha, Dolní Počernice 0 : 30,92 2011
7 125 Hall Samuel John Praha 0 : 34,22 2011
8 127 Kafka Pavel Praha 4 0 : 34,80 2011
9 147 Vrážel Jakub Praha 10 0 : 36,61 2011
10 145 Tůma Kryštof Říčany 0 : 36,95 2011
11 123 Filip Vojtěch (výherce kola) Dlouhá Loučka 0 : 37,54 2011
12 144 Šubrt Marek Kolovraty 0 : 38,36 2011
13 140 Rous David Praha 10 0 : 39,88 2011
14 132 Lula Šimon MŠ Spojenců, Horní Počernice 0 : 40,39 2011
15 122 Buchníček Filip Jirny 0 : 40,67 2011
16 130 Květoň Jakub MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 40,96 2011
              2010
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2010
  číslo        čas: 2010
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2010
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2010
    Běžecké naděje V - hoši 200 metrů       2010
        0 :   2010
1 227 Tříska Lukáš ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 37,20 2009
2 219 Sotona Filip A.C. Sparta Praha 0 : 38,80 2009
3 226 Třešňák Jan FZŠ Chodovická 0 : 39,20 2009
4 222 Šebek Martin Sokol Roztoky 0 : 39,32 2009
5 175 Folda Ondřej Kouzelné školy, P 10 0 : 39,51 2009
6 213 Püschner Filip Dolní Počernice 0 : 40,70 2009
7 229 Uher Dominik ZŠ Běchovice 0 : 41,06 2009
8 184 Chadima Václav Koloděje 0 : 41,10 2009
9 211 Pohnán Matyáš FK Škvorec 0 : 41,39 2009
10 180 Holeček Vincent TJ Sok. Horní Počernice 0 : 41,92 2010
11 170 Kahánek Jan ZŠ Velké Popovice 0 : 42,29 2010
12 173 Feix Martin ZŠ Univerzum, Praha 0 : 42,64 2009
13 228 Tuček Štěpán AC Tučňák, Praha 8 0 : 42,99 2010
14 199 Mandík Michal Atletika Jižní Město 0 : 43,01 2010
15 189 Junek Šimon SK Studenec 0 : 43,22 2010
16 243 Reichel František SK Vlašim 0 : 43,36 2009
17 732 Novák Adam Horní Počernice 0 : 43,64 2009
18 195 Kollár Adrian VINPR Atletika Vinohrady 0 : 43,98 2009
19 181 Horčík Jan Běchovice 0 : 44,01 2009
20 214 Santina Adam ZŠ Běchovice 0 : 44,22 2009
21 172 Dobiáš Jan ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 44,40 2010
22 237 Štětina David Jinočany 0 : 44,58 2010
23 194 Knotek Filip ZŠ Běchovice 0 : 45,09 2009
24 236 Záhorský David ZŠ Běchovice 0 : 45,54 2009
25 216 Severin Štěpán Běchovičtí sršni 0 : 46,73 2010
26 198 Kryskiv Michal Běchovice 0 : 46,80 2009
27 238 Holub Jan Újezd nad Lesy 0 : 47,11 2010
28 163 Bláha Martin Běchovice 0 : 47,13 2010
29 187 Jelen Matyáš ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 47,36 2010
30 193 Klůna Šimon Běchovice 0 : 47,39 2010
31 174 Flor David ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 47,64 2010
32 186 Jakš Robin ZŠ Ratibořická 0 : 47,73 2009
33 177 Gřešek Ondřej ZŠ Stoliňská, Hor. Počernice 0 : 47,89 2009
34 161 Adolt David Praha 9 0 : 48,57 2010
35 207 Niemiec Oliver ZŠ Běchovice 0 : 48,67 2009
36 225 Topenčík Bruno Milovice 0 : 48,92 2010
37 210 Petržilka Matěj ZŠ Slovenská 0 : 49,32 2009
38 205 Němec Ondřej Běchovice 0 : 49,86 2009
39 220 Strejček Jan Strejda servis k.s. 0 : 50,13 2010
40 168 Čáp Sebastian Tuomas A.C. Sparta Praha 0 : 50,41 2009
41 218 Sommer Jan Běchovice 0 : 50,70 2009
42 165 Blaško Viktor FZŠ Chodovická 0 : 51,22 2010
43 171 Deif Samer ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 52,01 2010
44 169 Čejka Petr Praha 8 0 : 52,28 2010
45 241 Konrád Prokop   0 : 52,58 2010
46 239 Hrdlička Jakub Úvaly 0 : 52,92 2010
47 224 Štěpán Matyáš TJ Sok. Praha 9 0 : 53,61 2009
48 217 Skořupa Tobiáš Horní Měcholupy 0 : 55,92 2009
49 166 Buchníček Richard Jirny 0 : 58,01 2009
50 242 Jiránek Adrian Horní Počernice 0 : 59,73 2010
51 164 Bláha Tomáš Běchovice 1 : 1,22 2009
52 191 Khun Michal Újezd nad Lesy 1 : 1,29 2010
53 196 Kostroun Jakub Praha 1 : 3,54 2010
54 240 Roškot Martin Jirny 1 : 3,64 2010
55 182 Hošna Hugo Praha 9 1 : 4,64 2010
56 179 Haramul Kryštof Praha 3 1 : 6,96 2010
57 221 Synecký Petr Jirny 1 : 15,42 2010
              2008
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2008
  číslo        čas: 2008
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2008
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2008
    Běžecké naděje VI - hoši 300 metrů       2008
              2008
1 283 Mareš Lukáš KSBM Praha 0 : 55,01 2007
2 268 Hruša Jan Dubeč 0 : 57,39 2007
3 303 Šulc Adam Dětské centrum Ostroměř 0 : 57,89 2007
4 277 Koptík Lukáš TJ Dukla Praha 0 : 58,39 2007
5 299 Svoboda Matěj TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 1 : 0,10 2008
6 258 Deif Karim ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 0,45 2008
7 255 Bystrický Patrik Atletika Stará Boleslav 1 : 0,86 2007
8 261 Fritzen Tomáš Běchovice 1 : 1,36 2007
9 272 Jelen Lukáš ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 2,29 2008
10 311 Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 2,57 2008
11 264 Havrda Tadeáš ZŠ Purkrabka 1 : 3,01 2008
12 314 Přibyl Tomáš ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 3,77 2008
13 256 Čáp Matěj Timo A.C. Sparta Praha 1 : 3,95 2007
14 293 Novotný Mojmír ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 4,22 2008
15 267 Hrdlička Štěpán SwimmpowerPrague 1 : 4,29 2008
16 270 Jandus Martin Běchovičtí sršni 1 : 4,92 2008
17 294 Pautov Nikita SK Rover Praha 1 : 5,32 2008
18 254 Březina Matěj Běchovice 1 : 6,77 2007
19 315 Reichel Wiliam Jan SK Vlašim 1 : 7,29 2007
20 291 Niemiec Sebastian Dubeč 1 : 7,89 2007
21 279 Kozák Štěpán ski-team.cz Praha 9 1 : 8,54 2007
22 304 Tomiczek Tobiáš Praha 8 1 : 8,54 2007
23 316 Jonáš Andreas Praha 10 1 : 8,95 2008
24 307 Vlček Adam Stará Boleslav 1 : 9,26 2007
25 252 Beneš Marek Praha 8 1 : 9,29 2007
26 318 Jarský Max Hostavice 1 : 9,51 2007
27 288 Námišňák Richard ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 9,83 2008
28 297 Sladkovský Radek Teplice 1 : 10,29 2008
29 262 Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 1 : 10,36 2008
30 282 Macák Filip Praha 1 : 10,67 2008
31 296 Perkner Jonáš Písnice 1 : 11,51 2008
32 313 Langmajer Hynek Sokol Dolní Počernice 1 : 11,80 2008
33 290 Němec Štěpán Běchovice 1 : 11,82 2008
34 468 Švarc Štěpán ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 12,08 2008
35 266 Horák Štěpán SK Jeseniova 1 : 12,82 2008
36 275 Knotek Jan ZŠ Ratibořická 1 : 12,92 2008
37 280 Kroutil Milan Běchovice 1 : 13,51 2008
38 271 Jech Štěpán ZKU 1 : 13,95 2008
39 276 Knotek Matyáš ZŠ Ratibořická 1 : 14,42 2008
40 251 Bárta Jiří ZŠ Donovalská, P4 1 : 14,51 2008
41 260 Filip Bronislav TJ Sok. Dlouhá Loučka 1 : 15,11 2008
42 298 Strejček Jakub Strejda servis k.s. 1 : 16,64 2008
43 306 Včelák Matěj TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 1 : 17,16 2008
44 317 Rambousek Matěj Praha 14 1 : 17,67 2008
45 257 Černý Adam Sok. Dolní Počernice 1 : 17,83 2008
46 305 Vajsejtl Jiří Běchovice 1 : 18,01 2007
47 312 Korbel Daniel TJ Sokol Horní Počernice 1 : 18,86 2008
48 285 Mařík Vít SK Shotokan Neratovice 1 : 19,07 2008
49 301 Šišulák Adrian Praha 1 : 21,86 2008
50 286 Matouš Lukáš Praha 1 : 24,32 2007
              2006
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2006
  číslo        čas: 2006
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2006
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2006
    Nejmladší žáci 600 metrů       2006
              2006
1 325 Dlabač Václav ASB 2 : 2,00 2005
2 330 Hartman Šimon Dukla Praha 2 : 3,00 2005
3 334 Hořejší Adam Lány 2 : 3,01 2005
4 342 Kára Mikuláš Jan ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 7,00 2005
5 335 Hořejší Ondřej ski-team.cz Praha 9 2 : 7,01 2005
6 355 Procházka Jindřich ASK Slavia Praha 2 : 8,00 2005
7 336 Hucl Adam SK Slavia Praha 2 : 10,00 2005
8 361 Třešňák Václav FZŠ Chodovická 2 : 11,00 2005
9 323 Čáha Tomáš TJ Dukla Praha 2 : 11,01 2006
10 322 Burian Jáchym ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 12,00 2006
11 324 Černý Jan ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 12,00 2006
12 359 Šulc Jan ASK Slavia Praha 2 : 17,00 2005
13 341 Kara Andrej Běchovice 2 : 20,00 2005
14 344 Lišťanský Adam ski-team.cz Praha 9 2 : 20,00 2006
15 331 Havrda Vojtěch ZŠ Lyčkovo nám., P8 2 : 21,00 2005
16 352 Pavinger Jakub SK Jeseniova 2 : 21,00 2006
17 364 Tomášek Adam Běchovičtí sršni 2 : 21,01 2005
18 333 Horák Matěj SK Jeseniova 2 : 22,00 2005
19 349 Novotný Tomáš ski-team.cz 2 : 22,00 2005
20 354 Polák Štěpán Praha 2 : 23,00 2005
21 348 Němec Lukáš Běchovice 2 : 24,00 2005
22 340 Junek Viktor Čáslav 2 : 25,00 2006
23 339 Jelen Tomáš ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 27,00 2006
24 356 Robal Jakub Házená Úvaly 2 : 27,00 2005
25 326 Feix Ondřej ZŠ Univerzum, Praha 2 : 27,01 2005
26 329 Hanuška Richard ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 28,00 2006
27 321 Bartoň Filp Atletika Jižní Město 2 : 28,01 2006
28 363 Zdražil Tomáš ZŠ Bezručova, Říčany 2 : 37,00 2006
29 353 Perkner Vít Písnice 2 : 44,00 2006
30 362 Velíšek Lukáš Gymn. J. Seiferta 2 : 50,00 2005
31 368 Janda Patrik Dubeč 2 : 59,00 2006
32 365 Roškot David Jirny 3 : 48,00 2006
              2004
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2004
  číslo        čas: 2004
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2004
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2004
    Mladší žáci 830 metrů       2004
              2004
1 386 Gnip Dominik Atletika Jižní Město 2 : 48,00 2003
2 385 Fábry Ondřej ASK Slavia Praha 2 : 50,00 2003
3 382 Česnek Richard Atletika Stará Boleslav 2 : 50,01 2004
4 381 Bednář Matěj Atletika Jižní Město 2 : 51,00 2003
5 404 Vinduška Pavel Atletika Stará Boleslav 2 : 54,00 2004
6 395 Penc Filip Gymnásium JS, Praha 2 : 54,01 2004
7 387 Hrdlička Matěj Běchovičtí sršni 2 : 55,00 2004
8 384 Dubják Ondřej TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 2 : 56,00 2003
9 398 Schnajberk Jan Atletika Jižní Město 2 : 57,00 2004
10 391 Krejčíř Jakub ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 59,00 2004
11 402 Tomiczek Oisin Praha 8 3 : 3,00 2003
12 392 Lenghart Ondřej SC Praha Radotín 3 : 5,00 2003
13 393 Matějka Albert SK ZŠ Jeseniova 3 : 8,00 2004
14 408 Luhan Tomáš ŠSK Chodovická 3 : 8,01 2004
15 394 Matouš Ladislav FZŠ Chodovická 3 : 9,00 2004
16 406 Kuzma Dominik FZŠ Chodovická 3 : 11,00 2004
17 383 Dobiáš Jakub SK ZŠ Jeseniova 3 : 11,01 2003
18 399 Šimek Alexandr Atletika Jižní Město 3 : 14,00 2004
19 397 Rokos Michal ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 15,00 2004
20 389 Klabzuba David Atletika Stará Boleslav 3 : 18,00 2004
              2002
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2002
  číslo        čas: 2002
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2002
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2002
    Starší žáci 1000 metrů       2002
              2002
1 462 Nápravník René Hostavice 3 : 11,00 2002
2 427 Matuška Vojtěch ŠAK Novoborská 3 : 13,00 2002
3 432 Zámyslický Jakub ŠSK Chodovická 3 : 13,01 2002
4 430 Novotný David USK Praha 3 : 13,02 2001
5 423 De Busschere Yanis Praha 3 : 24,00 2001
6 425 Kořínek Adam Černošice 3 : 24,01 2002
7 429 Neumann Radek Spartak Praha 4 3 : 31,00 2001
8 422 Culliver Robert SC Radotín 3 : 31,01 2002
9 421 Bučackyj Viktor Zeleneč 3 : 46,00 2001
10 426 Kudrnovský Petr ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 46,01 2002
11 461 Rejlek Filip ŠSK Chodovická 3 : 48,00 2002
              2000
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2000
  číslo        čas: 2000
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2000
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2000
    Junioři 1300 metrů       2000
              2000
1 441 Boudník Michal TJ Dukla Praha 4 : 15,00 1999
2 444 Ruda David ŠSK Újezd nad Lesy 4 : 23,00 1999
3 446 Štros David USK Praha 4 : 24,00 2000
4 448 Zetek Petr Stará Boleslav 4 : 26,00 2000
5 445 Sládek Robert SPŠe Ječná 4 : 39,00 2000
              2015
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2015
  číslo        čas: 2015
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2015
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2015
    Běžecké naděje I - dívky 50 metrů       2015
              2015
1 523 Černá Klaudie Praha 8 0 : 25,32 2014
2 520 Večerková Eliška Běchovice 0 : 26,01 2014
3 507 Kuková Andrea Újezd nad Lesy 0 : 26,41 2014
4 521 Vokurková Karolína Újezd nad Lesy 0 : 27,38 2014
5 508 Kulda Helena Praha 5 0 : 28,07 2014
6 511 Nekolná Barbora Nový Vestec 0 : 32,54 2014
7 513 Ondráčková Magdaléna Praha 5 0 : 34,36 2014
8 515 Sabová Markéta Praha 15 0 : 38,61 2014
9 502 Dvořáková Tereza Praha 0 : 39,13 2014
10 519 Topenčíková Ellen Milovice 0 : 49,80 2014
11 517 Štolová Leontýna Praha 4 - Kunratice 1 : 11,32 2014
12 501 Červinková Adéla Praha 1 : 15,86 2015
13 512 Němcová Tereza Běchovice 1 : 46,54 2015
              2013
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2013
  číslo        čas: 2013
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2013
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2013
    Běžecké naděje II - dívky 60 metrů       2013
              2013
1 570 Tučková Anna AC Tučňák, Praha 8 0 : 18,09 2013
2 548 Barniková Nella Trnová 0 : 19,67 2013
3 559 Knoblochová Michaela Praha 0 : 20,26 2013
4 558 Holá Markéta MŠ Spojenců, Horní Počernice 0 : 22,46 2013
5 567 Slavětínská Kateřina Praha 8 0 : 24,30 2013
6 569 Tříšková Anna Květnice 0 : 24,64 2013
7 547 Ambrožová Tereza Unětice 0 : 24,92 2013
8 560 Knotková Barbara Praha 9 0 : 26,39 2013
9 549 Brabcová Ema Praha 22 0 : 27,64 2013
10 572 Zmrzlá Lenka MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 28,36 2013
11 556 Dvořáková Rozálie SK ZŠ Jeseniova 0 : 29,70 2013
12 550 Bradáčová Eliška Praha 4 0 : 30,57 2013
13 551 Bramborová Amálie Běchovice 0 : 31,26 2013
14 562 Maxová Veronika Praha 8 0 : 31,64 2013
15 566 Rychtrová Izabela Praha 0 : 32,20 2013
16 565 Rybová Eliška MŠ Čtyřlístek - Běchovice 0 : 58,51 2013
17 554 Dudková Elena Praha 9 0 : 58,76 2013
18 555 Dudková Johana Praha 9 1 : 1,11 2013
              2012
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2012
  číslo        čas: 2012
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2012
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2012
    Běžecké naděje III - dívky 70 metrů       2012
              2012
1 613 Třešňáková Veronika Horní Počernice 0 : 16,57 2012
2 581 Balcerová Lucie Leny Stars Slavia, P4 0 : 16,67 2012
3 615 Votavová Kristýna MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 17,48 2012
4 612 Trčková Tereza Praha 10 0 : 17,64 2012
5 597 Knotková Viktoria Praha 9 0 : 18,29 2012
6 610 Šveňková Sára Dobročovice 0 : 18,80 2012
7 587 Fliegelová Veronika Úvaly 0 : 19,09 2012
8 603 Pupová Eva Újezd nad Lesy 0 : 19,42 2012
9 582 Červinková Klára Praha 0 : 19,86 2012
10 600 Kršňáková Rozárie Praha-Čakovice 0 : 20,11 2012
11 595 Kesslerová Ema Praha 6 0 : 20,48 2012
12 608 Sladkovská Barbora Teplice 0 : 20,80 2012
13 594 Kekrt Chiara Nella Praha 4 0 : 20,92 2012
14 592 Huclová Kristýna Praha 10 0 : 21,20 2012
15 601 Kühnelová Agáta Atlet Šestajovice 0 : 21,26 2012
16 604 Püschnerová Linda MŠ Duha Dolní Počernice 0 : 21,57 2012
17 606 Sedláčková Kateřina Praha 0 : 21,80 2012
18 614 Vondruška Sofia Praha 6 0 : 22,06 2012
19 596 Kindlová Klára Raby 0 : 22,26 2012
20 599 Kračmerová Berta Běchovice 0 : 22,51 2012
21 586 Farská Helena Praha 8 0 : 22,86 2012
22 589 Haramulová Anna Praha 3 0 : 23,64 2012
23 611 Tomiczková Sofie Praha 8 0 : 24,29 2012
24 609 Štěpánová Natálie Jirny 0 : 24,88 2012
25 583 Dvořáková Agáta SK ZŠ Jeseniova 0 : 25,11 2012
26 602 Ottová Daniela Vistoria School, P9 0 : 27,64 2012
27 618 Šindelářová Tereza Březová - Oleško 0 : 32,20 2012
28 607 Sikorová Nikol Dolní Počernice 1 : 17,06 2012
              2011
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2011
  číslo        čas: 2011
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2011
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2011
    Běžecké naděje IV - dívky 130 metrů       2011
              2011
1 654 Přibylová Tereza Újezd nad Lesy 0 : 30,00 2011
2 650 Švehlíková Agáta Praha 6 0 : 31,00 2011
3 638 Hartmanová Tereza Dukla Praha 0 : 31,18 2011
4 632 Bělunková Iva Praha 4 0 : 31,29 2011
5 653 Žilková Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 31,46 2011
6 636 Fialová Jasmine Anna Šestajovice 0 : 31,90 2011
7 646 Straková Leila Czech Skyrunning Nový Vestec 0 : 32,15 2011
8 644 Pischnothová Ella Atletika Líbeznice 0 : 33,16 2011
DQ 640 Langmajerová Vanda (opakovaný start) Sok. Dolní Počernice 0 : 33,64 2011
9 635 Feixová Blanka Brodek u Prostějova 0 : 34,05 2011
10 631 Bártová Monika Praha 4 0 : 34,44 2011
DQ 634 Černá Eliška (opakovaný start) Sok. Dolní Počernice 0 : 34,82 2011
11 643 Petržilková Veronika MŠ Čtyřlístek 0 : 35,04 2011
12 637 Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 0 : 35,74 2011
13 639 Kolářová Viktorie TJ Junior Praha 0 : 36,54 2011
14 645 Sabová Klára Praha 15 0 : 39,95 2011
              2010
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2010
  číslo        čas: 2010
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2010
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2010
    Běžecké naděje V - dívky 200 metrů       2010
              2010
1 720 Vacková Natálie Újezd nad Lesy 0 : 37,61 2009
2 706 Rosenbaumová Ester HC Slavia Praha 0 : 38,40 2009
3 670 Duchoňová Alice Praha 4 0 : 38,92 2009
4 696 Machovcová Johana Sok. Říčany 0 : 39,61 2009
5 663 Burianová Vanda ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 39,92 2009
6 668 Dostálová Vendula Černožice 0 : 41,28 2010
7 683 Hrušová Alenka Dubeč 0 : 41,64 2009
8 717 Švandová Dorotka Praha 10 0 : 41,67 2009
9 710 Slachová Viktorie Hazard Jesenice 0 : 42,09 2009
10 692 Kozlovskij Anna ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 42,48 2010
11 705 Pupová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 43,13 2009
12 691 Kozáková Andrea Běchovice 0 : 43,22 2009
13 665 Daněčková Sofie Praha 6 0 : 44,01 2009
14 690 Koptíková lucie TJ Dukla Praha 0 : 44,26 2010
15 684 Huclová Michaela SK Slavia Praha 0 : 44,70 2010
16 718 Tomiczková Izabela Praha 8 0 : 45,08 2009
17 707 Salazar Costas Isabel Corazón Dubeč 0 : 45,51 2009
18 731 Říhová Monika Běchovice 0 : 45,86 2009
19 714 Synovcová Barbora Újezd nad Lesy 0 : 46,39 2009
20 688 Jechová Ida Újezd nad Lesy 0 : 46,70 2009
21 693 Kračmerová Agáta Běchovice 0 : 47,38 2010
22 687 Chvojková Adéla Běchovice 0 : 47,48 2009
23 704 Prošková Mia Horní Počernice 0 : 47,70 2009
24 699 Patrovská Ema TJ Sok. Horní Počernice 0 : 47,81 2010
25 664 Česneková Beáta Gymn. Horní Počernice 0 : 48,11 2010
26 740 Kuzmová Diana Sokol Štěrboholy 0 : 48,22 2010
27 724 Vlčková Majda Stará Boleslav 0 : 48,39 2010
28 678 Hasik Maria (Mia) ZŠ Mládí, Praha 5 0 : 48,64 2010
29 662 Březinová Anna MŠ Bílá, Praha 6 0 : 48,67 2010
30 713 Svejkovsky Nicole Vrané nad Vltavou 0 : 48,92 2010
31 719 Trčková Magdaléna Praha 10 0 : 48,98 2009
32 698 Ondráčková Adéla Velká Chuchle 0 : 49,22 2009
33 716 Špánková Kateřina Horní Počernice 0 : 49,26 2009
34 681 Hodrová Julie Dubeč 0 : 49,46 2009
35 721 Valešová Lucie FZŠ Chodovická 0 : 49,54 2010
36 703 Prošková Ella Horní Počernice 0 : 49,92 2010
37 675 Hájková Ella Běchovice 0 : 50,36 2010
38 685 Chalupníková Valerie Úvaly 0 : 51,48 2010
39 669 Dudková Anna ZŠ Chodovická, P9 0 : 52,73 2010
40 677 Hall Laura Maria Lupáčovka 0 : 53,09 2009
41 727 Zdražilová Tereza ZŠ Bezručova, Říčany 0 : 53,98 2010
42 726 Zdechovská Eliška Sparta Praha 0 : 54,29 2009
43 676 Hájková Sophia Běchovice 0 : 54,57 2010
44 695 Levá Natálie Roztoky 0 : 54,89 2010
45 730 Kubátová Eliška Josefína Běchovice 0 : 54,89 2010
46 733 Vondráčková Jolana SK Letná 0 : 55,11 2010
47 679 Havrdová Anna ZŠ Lyčkovo nám., P8 0 : 55,48 2010
48 709 Sladkovská Markéta Teplice 0 : 55,78 2010
49 725 Votavová  Adéla MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 56,09 2010
50 667 Dolečková Zuzana Běchovice 0 : 57,07 2010
51 723 Vlasáková Valerie Běchovice 1 : 0,10 2009
52 682 Holá Aneta MŠ Spojenců, Horní Počernice 1 : 1,29 2010
53 729 Černá Magdalena Praha 8 1 : 2,54 2010
              2008
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2008
  číslo        čas: 2008
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2008
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2008
    Běžecké naděje VI - dívky 300 metrů       2008
              2008
1 776 Mandíková Daniela Atletika Jižní Město 0 : 56,09 2007
2 763 Huclová Veronika SK Slavia Praha 0 : 56,98 2007
3 788 Rybková Dina PSK Olymp 0 : 57,58 2007
4 756 Fučíková Nela Target sport Milovice 0 : 58,48 2007
5 742 Balcerová Kateřina Leny Stars Slavia, P4 0 : 59,61 2007
6 782 Pischnothová Sophie Atletika Líbeznice 0 : 59,80 2008
7 749 Daněčková Silvie USK Praha 1 : 0,13 2007
8 789 Rybková Gaja PSK Olymp 1 : 1,67 2007
9 744 Bystrická Nikol Atletika Stará Boleslav 1 : 1,80 2007
10 748 Česneková Laura Atletika Stará Boleslav 1 : 2,48 2007
11 762 Hřivnová Anna TJ Neratovice 1 : 2,54 2007
12 757 Hartmanová Kateřina Dukla Praha 1 : 2,98 2008
13 796 Šléglová Ellen AC Mladá Boleslav 1 : 3,29 2008
14 798 Štěpánová Sára Dolní Počernice 1 : 4,20 2007
15 802 Vavrušková Anna ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 4,26 2008
16 786 Rokosová Lucie ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 4,51 2008
17 801 Tomková Kateřina Louňovice 1 : 4,67 2007
x 467 Kvitová Zoe (mimo soutěž) ZŠ Chvaly 1 : 4,98 2006
18 753 Fajkošová Anna FZŠ Chodovická 1 : 6,01 2007
19 783 Plachá Nikola ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 6,70 2007
20 752 Exnerová Ella Úvaly 1 : 6,92 2008
21 792 Šedlbauerová Ema Atletika Jižní Město 1 : 7,64 2008
22 797 Štěpánková Klára ASK Slavia Praha 1 : 8,57 2008
23 787 Rosová Dominika Roudnice nad Labem 1 : 8,61 2008
24 759 Havrdová Dora ZŠ Lyčkovo nám., P8 1 : 8,89 2007
25 746 Čellárová Zuzana ski-team.cz Praha 9 1 : 9,70 2007
26 813 Hřebíčková Kristýna Běchovice 1 : 9,78 2007
27 793 Šimková Tereza ASK Slavia Praha 1 : 10,08 2007
28 803 Včková Natalie SC Radotín 1 : 10,22 2008
29 754 Fialová Natálie Jana Šestajovice 1 : 10,51 2008
30 755 Fliegelová Tereza Úvaly 1 : 10,82 2007
31 774 Langmajer Hynek Sok. Dolní Počernice 1 : 11,67 2008
32 795 Škodová Nela Atletika Jižní Město 1 : 12,58 2008
33 758 Hasik Sofia ZŠ Mládí, Praha 5 1 : 12,89 2008
34 791 Svejkovsky Christina Vrané nad Vltavou 1 : 13,29 2007
35 761 Hošnová Julie Praha 9 1 : 13,51 2007
36 807 Pencová Eva Běchovice 1 : 13,67 2007
37 808 Jandová Tereza Dubeč 1 : 13,99 2008
38 743 Březinová Markéta Běchovice 1 : 14,09 2007
39 768 Knoblochová Emma ASK Slavia Praha 1 : 14,48 2008
40 809 Paškevičová Natálie Běchovice 1 : 14,80 2007
41 799 Šubrtová Erika Kolovraty 1 : 14,86 2008
42 806 Baranjuková Nicol Běchovice 1 : 15,09 2007
43 764 Humpoláková Nikola Pečky 1 : 15,36 2007
44 779 Palová Anna Doubravčice 1 : 16,29 2008
45 750 Dohnalová Barbora Karlovy Vary 1 : 16,98 2008
46 777 Mikulová Eliška ski-team.cz Praha 9 1 : 17,51 2007
47 769 Krásová Lucie Běchovice 1 : 17,64 2008
48 812 Husáková Aneta Běchovice 1 : 17,64 2007
49 770 Kratochvílová Eliška Běchovice 1 : 22,51 2008
50 765 Jaklová Tereza Běchovice 1 : 24,45 2008
51 810 Bradáčová Anna Běchovice 1 : 28,82 2008
52 745 Čellárová Jolana ski-team.cz Praha 9 1 : 30,54 2007
              2006
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2006
  číslo        čas: 2006
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2006
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2006
    Nejmladší žákyně 500 metrů       2006
              2006
1 866 Táborská Terezie ASK Slavia Praha 1 : 37,00 2006
2 907 Šebrlová Kateřina SK Aritma Praha 1 : 39,00 2006
2 860 Solničková Kateřina ASK Slavia Praha 1 : 39,00 2005
4 832 Hadrbolcová Kristýna ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 44,00 2006
5 871 Vosecká Anna ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 45,00 2005
6 855 Radová Daniela Atletika Benešov 1 : 47,00 2005
7 836 Izáková Eva ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 48,00 2006
8 844 Kollárová Stella VINPR Atletika Vinohrady 1 : 52,00 2006
9 834 Hofmanová Agáta ASK Slavia Praha 1 : 54,00 2006
10 842 Klabzubová Linda Atletika Stará Boleslav 1 : 55,00 2006
11 877 Tomasová Mariana ŠAK Novoborská 1 : 55,00 2005
12 841 Kalendová Teodora ZŠ Polesná 1 : 55,01 2006
13 856 Rubešová Michaela Atletika Jižní Město 1 : 57,00 2005
14 875 Hazuková Markéta ŠSK Chodovická 1 : 57,00 2005
15 853 Ondráčková Lucie ski-team.cz Praha 9 1 : 58,00 2005
16 845 Krejdlová Anetka ZŠ Masarykova, Újezd n.L. 1 : 59,00 2006
17 862 Synovcová Magdaléna Újezd nad Lesy 1 : 59,00 2006
18 822 Balcerová Eliška Leny Stars Slavia, P4 2 : 0,00 2005
19 833 Hofmanová Adéla ASK Slavia Praha 2 : 0,01 2006
20 858 Slachová Natálie Atletika Jižní Město 2 : 1,00 2006
21 874 Reha Anastasia ŠSK Chodovická 2 : 1,00 2005
22 849 Maříková Viktorka SK Shotokan Neratovice 2 : 1,01 2005
23 864 Šubrtová Julie Kolovraty 2 : 1,01 2005
24 824 Bláhová Natálie ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 2,00 2006
25 876 Korbelová Justýna TJ Sokol Horní Počernice 2 : 2,00 2005
26 870 Volšická Veronika ŠSK Újezd nad Lesy Praha 2 : 2,01 2005
27 847 Lakomá Klára AC TEPO Kladno 2 : 6,00 2006
28 835 Hronková Nela ASK Slavia Praha 2 : 7,00 2006
29 848 Langhamerová Sylvia  ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 8,00 2006
30 823 Běhounková Petra Běchovice 2 : 9,00 2006
31 852 Nekolná Žofie Nový Vestec 2 : 10,00 2006
32 879 Uličná Kristýna Újezd nad Lesy 2 : 10,00 2006
33 880 Koťová Karla ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 10,01 2005
34 825 Bláhová Nela ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 13,00 2006
35 878 Skácelová Aurelie Běchovice 2 : 15,00 2005
36 826 Blašková Nina Marie FZŠ Chodovická 2 : 22,00 2006
37 861 Sotonová Šárka Satalice 2 : 23,00 2006
38 839 Jarolímová Veronika ZŠ Burešova, P8 2 : 24,00 2006
39 831 Galli Kamila Běchovice 2 : 33,00 2006
              2004
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2004
  číslo        čas: 2004
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2004
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2004
    Mladší žákyně 600 metrů       2004
              2004
1 917 Somrová Šárka AC TEPO Kladno 1 : 50,00 2004
2 886 Florová Monika ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 55,00 2004
3 923 Poppelová Lucie ŠSK Chodovická 1 : 57,00 2003
4 915 Poborská Eliška SK ZŠ Jeseniova 1 : 58,00 2003
5 882 Cubinková Pavlína SŠK Ujezd nad Lesy  2 : 2,00 2003
6 911 Millerová Natálie SC Radotín 2 : 3,00 2004
7 884 Fišerová Ludmila TJ Stodůlky 2 : 4,00 2003
8 885 Fliegelová Kristýna ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 6,00 2004
9 901 Kohoutová Klára ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 6,00 2004
10 927 Součková Veronika ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 7,00 2004
11 863 Lautnerová Agatha SK Aritma Praha 2 : 8,00 2004
12 902 Kollárová Mariana VINPR Atletika Vinohrady 2 : 9,00 2004
13 919 Tomanová Tereza Praha 13 2 : 9,00 2003
14 906 Lakomá Markéta AC TEPO Kladno 2 : 11,00 2003
15 892 Havrdová Barbora GEVO Újezd nad Lesy 2 : 11,01 2003
16 891 Havlů Michaela Běchovice   2 : 12,00 2003
17 903 Kosařová Karolína ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 12,00 2004
18 905 Kůrková Aneta ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 17,00 2003
19 908 Malátová Magdalena ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 18,00 2004
20 887 Hálová Adéla ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 20,00 2004
21 894 Hornofová Adéla ŠAK Novoborská 2 : 21,00 2004
22 897 Chmelová Michaela TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 2 : 22,00 2003
23 900 Karásková Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 22,00 2004
x 945 Slevínská Marie (jiná kategorie) ŠSK Chodovická 2 : 22,01 2002
24 407 Kinčlová Vivien ŠSK Chodovická 2 : 23,00 2004
25 926 Mudrová Sabina ŠSK Chodovická 2 : 25,00 2004
26 925 Matějková Martina ŠSK Chodovická 2 : 27,00 2003
27 910 Mičková Michaela Atletika HP 2 : 27,01 2003
28 913 Paulová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 30,00 2004
29 893 Honsová Kateřina Běchovice 2 : 35,00 2004
30 924 Jančová Evelína ŠSK Chodovická 2 : 35,01 2004
31 920 Vedralová Aneta Praha 20 2 : 36,00 2004
32 889 Hanušková Anežka ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 42,00 2003
33 922 Vokounová Veronika ŠSK Chodovická 2 : 42,00 2003
34 904 Krkavcová Kateřina ZŠ Mikulova, P9 2 : 45,00 2003
35 909 Masárová Adéla Běchovice 2 : 50,00 2003
              2002
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2002
  číslo        čas: 2002
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2002
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2002
    Starší žákyně 830 metrů       2002
              2002
1 941 Štěpánová Aneta ASK Slavia Praha 2 : 56,00 2001
2 935 Hartmanová Barbora Dukla Praha 3 : 3,00 2002
3 933 Dvorská Kateřina TJ Stodůlky 3 : 11,00 2001
4 939 Rybková Sára PSK Olymp 3 : 12,00 2002
5 931 Bartošová Veronika AŠK Mazurská, P8 3 : 12,01 2002
6 942 Fantová Michaela Praha 9 3 : 14,00 2002
7 943 Fantová Karolína Praha 9 3 : 14,01 2002
8 947 Keprtová R. Vanessa ŠSK Chodovická 3 : 20,00 2002
9 946 Šťastná Eva ŠSK Chodovická 3 : 23,00 2002
10 936 Hornofová Barbora ŠAK Novoborská 3 : 25,00 2001
11 944 Mecerová Veronika ŠSK Chodovická 3 : 32,00 2002
12 949 Gramatová Edita ŠSK Chodovická 3 : 55,00 2002
13 948 Kurylyak Silvie ŠSK Chodovická 3 : 58,00 2002
x 940 Unbereitová Annika (nedokončila) Běchovice       2002
              2000
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2000
  číslo        čas: 2000
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 2000
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 2000
    Juniorky 1300 metrů       2000
              2000
1 960 Stýblová Bára Loko Beroun 2   4,33 1999
2 963 Duchoňová Andrea Praha 4   52,00 1999
3 961 Stýblová Klára Loko Beroun 4   59,00 2000
4 958 Svobodová Tereza Spartak Praha 4 5   3,00 1999
5 959 Šímová Anežka TJ Stodůlky 5   14,00 2000
6 962 Brečkayová Žaneta Uhříněves 5   16,00 2000
7 953 Dubjáková Kateřina TJ Jiskra Zruč n. Sázavou 5   20,00 1999
8 951 Deutschová Kateřina ASK Slavia Praha 5   28,00 2000
9 954 Konejlová Tereza PSK Olymp 6   0,00 2000
               
========= ======== ============================== ============================== ============= =============
  číslo        čas:  
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
========= ======== ============================== ============================== ============= =============
    Děti bez (s) průvodce (m) 130 metrů        
               
1 971 Autengrúber Martin SK Běžci Běchovice 0 : 26,91  
2 987 Sádlová Petra Centrum Naděje Česká Lípa 0 : 29,86  
3 979 Michalík Pavel SK Hříbata, P2 0 : 32,68  
4 976 Kratochvíl Oldřich SK Běžci Běchovice 0 : 43,63  
5 974 Fantová Dana SK Běžci Běchovice 0 : 43,97  
6 973 Bláhová Michaela SK Slavoj Praha 10 0 : 45,47  
7 972 Bláha Pavel SPMP Praha sever 1 : 9,19  
8 980 Pojerová Aneta SK Běžci Běchovice 1 : 11,15  
               
========= ======== ============================== ============================== ============= =============
  číslo        čas:  
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný  
========= ======== ============================== ============================== ============= =============
    Děti s vyšší výkonností 300 metrů        
               
1 985 Valášek Marek SK Běžci Běchovice 0 : 55,42  
2 983 Lada Milan SK Běžci Běchovice 0 : 58,17  
3 981 Anders František SK Běžci Běchovice 1 : 1,08  
4 977 Kubát Aleš Centrum Naděje Česká Lípa 1 : 6,09  
5 978 Kubát Jakub Centrum Naděje Česká Lípa 1 : 8,42  
6 982 Hojaková Šárka SK Běžci Běchovice 1 : 28,49  
7 986 Vinšová Martina SK Běžci Běchovice 1 : 31,29  
8 975 Koželuh Lukáš Centrum Naděje Česká Lípa 1 : 34,61