Výsledková listina 54. ročníku Mladých Běchovic          
    Praha-Běchovice 21. září 2019          
  .           0 2018
  . Běžecké naděje I - hoši 50 metrů       0 2018
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2018
  číslo        čas: 0 2018
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2018
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2018
              0 2018
1 128 Rochette Thomas Sibřina 0 : 20,20 0 2017
2 124 Pajma Tomáš Divišov 0 : 21,00 0 2017
3 122 Neumann Matyáš Šestajovice 0 : 21,10 0 2017
4 102 Bejšovec Jan Praha 5 0 : 23,10 0 2017
5 139 Vitáček Martin Praha 0 : 25,30 0 2017
6 111 Chára Prokop Újezd nad Lesy 0 : 25,90 0 2017
7 114 Kazda Jan Spartak Čelákovice 0 : 26,30 0 2017
8 133 Šašek Otakar Klecany 0 : 28,10 0 2017
9 109 Hrouda lukáš Praha 0 : 28,80 0 2017
10 108 Hasman Karel Sok. Prosek 0 : 35,20 0 2017
11 130 Rychtr Tobiáš Běchovice 0 : 36,10 0 2017
12 142 Kafka Jakub Běchovice 0 : 37,20 0 2017
13 126 Procházka Pavel Praha 0 : 40,10 0 2017
14 134 Ševčík Oto Praha Hloubětín 0 : 45,60 0 2017
15 141 Kořínek Mikuláš Úvaly 0 : 52,50 0 2018
16 110 Hynek Josef Praha Košíře 0 : 53,20 0 2018
17 112 Jahoda Lukáš Praha 9 0 : 53,30 0 2018
18 127 Reitinger Alfréd Praha 7 0 : 54,50 0 2018
19 117 Křivka Jakub Neratovice 0 : 55,20 0 2017
20 119 Martina Zdeněk Praha 1 : 2,70 0 2017
21 115 Knebl Tadeáš Jiří TJ Sok. Škvorec 1 : 3,30 0 2017
22 125 Podhradský Tadeáš Zlatníky - Hodkovice 1 : 7,90 0 2017
23 137 Štolc Albert Přišimasy 1 : 10,80 0 2018
24 118 Machytka Oliver Robert Praha 1 : 14,40 0 2017
25 105 Durda Jonathan Praha 9 1 : 30,80 0 2018
26 103 Benda Lukáš Praha 4 1 : 32,70 0 2018
27 129 Roidt Marek Praha 1 : 53,90 0 2017
28 113 Jandus David Běchovice 2 : 10,70 0 2018
29 140 Karas Denis Běchovice 2 : 35,40 0 2018
                 
  .           0 2016
  . Běžecké naděje II - hoši 60 metrů       0 2016
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2016
  číslo        čas: 0 2016
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2016
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2016
  .           0 2016
1 204 Brabec Marek Praha 0 : 17,08 0 2016
2 221 Mazár Radek Praha 5 0 : 17,15 0 2016
3 220 Mareček Maxim Praha 10 0 : 19,64 0 2016
4 234 Krejcek Jiří Újezd nad Lesy 0 : 20,64 0 2016
5 208 Dvořák Filip MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 20,67 0 2016
6 227 Petráň Adam MŠ Beruška Běchovice 0 : 21,36 0 2016
7 211 Janouš Matyáš Praha 4 0 : 22,10 0 2016
8 237 Janíček Martin Paha 4 0 : 22,10 0 2016
9 210 Fedič Tobias Praha 0 : 22,90 0 2016
9 216 Kropáček Jakub Újezd nad Lesy 0 : 22,90 0 2016
11 230 Sláma David Praha 8 0 : 23,40 0 2016
12 206 Dušek Tomáš Praha 0 : 24,30 0 2016
13 217 Křivka Matěj Praha-Koloděje 0 : 24,30 0 2016
14 235 Šimon Kryštof Praha 9 0 : 24,70 0 2016
15 223 Moravec Matyáš Horní Počernice 0 : 25,90 0 2016
16 213 Khun Jakub MŠ Sluníčko 0 : 26,70 0 2016
17 205 Dusil Jindřich Běchovice 0 : 29,30 0 2016
18 219 Maier Richard Běchovice 0 : 30,00 0 2016
19 214 Kimmer Viktor Čížkovice 0 : 30,10 0 2016
20 231 Tandara Šimon Běchovice 0 : 31,50 0 2016
21 228 Roučka Vítek MŠ Duha, Praha 9 0 : 33,20 0 2016
22 224 Slivanský Erik Běchovice 0 : 34,40 0 2016
23 236 Šimonek Alvin Hormí Počernice 0 : 35,00 0 2017
24 222 Mikiska Vítek Nehvizdy 1 : 27,00 0 2016
N 229 Sladkovský Ondřej Teplice       0 2016
N 225 Noha Filip Praha 9       0 2016
  .           0 2015
  . Běžecké naděje III - hoši 70 metrů       0 2015
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2015
  číslo        čas: 0 2015
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2015
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2015
  .           0 2015
1 329 Špaček Matěj MŠ Zličín 0 : 16,27 0 2015
2 304 Bejšovec Matěj Praha 5 0 : 16,52 0 2015
3 307 Hasman Josef Sok. Prosek 0 : 16,90 0 2015
4 334 Kyselý Lukáš Praha 9 0 : 17,40 0 2015
5 303 Barina Ondřej Tyršovka Školka, P 12 0 : 17,52 0 2015
6 302 Babica Marek MŠ Duha, Praha 9 0 : 17,91 0 2015
7 325 Staněk Jáchym MŠ Běchovice 0 : 18,70 0 2015
8 312 Hulínský Jakub MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 19,10 0 2015
9 301 Algeri David Praha 0 : 19,30 0 2015
10 308 Holas Jakub Horoušany 0 : 19,51 0 2015
11 323 Pavlišče Štěpán ATIPIC Jílové u Prahy 0 : 20,50 0 2015
12 315 Kalous Karel Praha 3 0 : 20,96 0 2015
13 316 Kepka Hugo Praha 0 : 21,18 0 2015
14 322 Pavelka Ondřej TJ Kyje 0 : 21,20 0 2015
15 318 Krejčí Šimon Praha 0 : 21,50 0 2015
16 309 Horáček Michael Praha 0 : 21,60 0 2015
17 330 Urban Filip Praha 0 : 21,80 0 2015
18 320 Miksa Dominik Praha 4 0 : 22,00 0 2015
18 326 Steinbach David Úvaly 0 : 22,00 0 2015
20 324 Schwengsbier Václav Praha 9 0 : 22,60 0 2015
21 317 Kortus Filip Sok. Kyje 0 : 22,90 0 2015
22 336 Vich Eduard Praha 9 0 : 23,40 0 2015
23 321 Nevoral Tobias Praha 10 0 : 23,50 0 2015
24 335 John William MŠ Sluštice 0 : 23,70 0 2015
25 311 Hulín Vít Praha 3 0 : 24,00 0 2015
26 327 Svátek Jan Běchovice 0 : 24,50 0 2015
27 314 Hynek Antonín MŠ Slunéčko, Praha 0 : 25,10 0 2015
28 332 Vlasák Marek Běchovice 0 : 25,60 0 2015
29 306 Evans Jonáš Praha 9 0 : 26,90 0 2015
30 331 Vagidov Hasan Praha 9 0 : 29,70 0 2015
31 313 Hulínský Matyáš MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 31,30 0 2015
                 
  .           0 2014
  . Běžecké naděje IV - hoši 130 metrů       0 2014
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2014
  číslo        čas: 0 2014
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2014
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2014
  .           0 2014
1 423 Mareček Oliver Kovo Praha 0 : 27,33 0 2014
2 412 Kazda Jakub Spartak Čelákovice 0 : 27,81 0 2014
2 406 Filler Martin Květnice 0 : 27,81 0 2014
4 411 Chára Kryštof Újezd nad Lesy 0 : 28,84 0 2014
5 426 Pekárek Vojtěch Atletika Horní Počernice 0 : 28,87 0 2014
6 427 Pokorný Šimon Loko Rakovník 0 : 30,00 0 2014
7 428 Psota David AC Stavbár Nitra 0 : 30,01 0 2014
8 433 Vychodil Matěj Atletika Človíček 0 : 30,30 0 2014
9 415 Knebl Michael Jan TJ Sok. Škvorec 0 : 30,40 0 2014
10 421 Lázenský Přemek Malé Kyšice 0 : 32,10 0 2014
11 414 Kimmer Martin Čížkovice 0 : 33,30 0 2014
12 429 Rompala Tomáš MTB Horoměřice 0 : 33,60 0 2014
13 419 Kroupa Václav Sok. Satalice 0 : 33,90 0 2014
14 418 Kroupa František Sok. Satalice 0 : 34,30 0 2014
15 410 Horáček Jakub Újezd nad Lesy 0 : 34,80 0 2014
16 408 Havel Ondřej Sok. Horní Počernice 0 : 35,20 0 2014
17 402 Beroušek Vojtěch MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 35,60 0 2014
18 413 Kern Kryštof Újezd nad Lesy 0 : 35,90 0 2014
19 430 Ševčík Jan MŠ Příborská, P9 0 : 36,20 0 2014
20 432 Valeš Karel Praha 9 0 : 36,70 0 2014
21 424 Novotný Filip Koloděje 0 : 38,20 0 2014
22 436 Kozák Víťa Praha 6 0 : 38,80 0 2014
23 416 Kratochvíl Vojta MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 39,40 0 2014
24 420 Kuk Michal MŠ Sedmikráska Újezd n. L. 0 : 39,70 0 2014
25 425 Novotný Ondřej Kyje 0 : 39,90 0 2014
26 431 Těhník Václav Běchovice 0 : 41,70 0 2014
27 434 Zeman Matyáš MŠ Lehovec 0 : 41,80 0 2014
28 405 Filip Maxmilián MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 42,10 0 2014
29 435 Šimonek Robin Kludských, Pha 20 0 : 44,10 0 2014
30 407 Hanzlik Vilém Praha 20 0 : 45,70 0 2014
  .           0 2013
  . Běžecké naděje V - hoši 200 metrů       0 2013
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2013
  číslo        čas: 0 2013
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2013
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2013
  .           0 2013
1 541 Rada Marek ZŠ V. Čáslavské, P 6 0 : 36,28 0 2012
2 540 Rada Daniel ZŠ V. Čáslavské, P 6 0 : 36,36 0 2012
3 534 Němec Jakub získává čepičku Běchovice 0 : 38,37 0 2012
4 505 Beneš Radim SKI RUN Čakovice 0 : 38,81 0 2012
5 520 Jamieson Tobias ASK Slavia Praha 0 : 39,42 0 2012
6 546 Šedlbauer Adam Atletika Jižní Město 0 : 40,72 0 2012
7 507 Brzežek Karel Újezd nad Lesy 0 : 41,04 0 2012
8 554 Kouba Adam FZŠ Chodovická 0 : 41,27 0 2012
9 562 Křížek Oskar Klánovice 0 : 41,75 0 2012
10 555 Hušák Rostislav ŠAK Novoborská 0 : 41,90 0 2013
11 514 Havel Vojtěch Sok. Horní Počernice 0 : 42,30 0 2012
12 517 Holas Patrik Horoušany 0 : 42,40 0 2012
13 536 Neužil Jakub Praha 9 0 : 42,50 0 2012
14 522 Klůna Jonáš Běchovice 0 : 42,90 0 2012
14 547 Šindelář Jakub FZŠ Chodovická 0 : 42,90 0 2012
16 559 John Robin Běchovice 0 : 43,20 0 2012
17 526 Krása Viktor Atletika Stará Boleslav 0 : 43,50 0 2012
18 552 Vlček Radim Běchovice 0 : 43,60 0 2012
19 565 Nedbal Petr Květnice 0 : 44,00 0 2012
20 551 Vlček Matyáš Koloděje 0 : 44,20 0 2013
21 523 Koller Jakub ZŠ Klíček, Praha 0 : 44,70 0 2012
22 535 Němeček Jaroslav ZŠ Pošepného nám, Praha 0 : 45,00 0 2013
23 509 Daczinský Mikuláš Újezd nad Lesy - atletický oddíl 0 : 45,30 0 2013
24 525 Kozlovskij Alexandr Újezd nad Lesy 0 : 45,40 0 2013
25 519 Jáchym Vojta Běchovice 0 : 45,80 0 2012
25 521 Jansa Záviš Běchovice 0 : 45,80 0 2013
27 515 Havlíček Vilém ZŠ Dolní Břežany 0 : 46,60 0 2013
28 531 Langmajer Antonín Sok. Dolní Počernice 0 : 46,70 0 2013
29 516 Hodr Štěpán Dubeč 0 : 46,90 0 2013
30 557 Šimonek Kolin Horní Počernice 0 : 47,20 0 2013
31 561 Jedlička Lukáš Běchovice 0 : 47,70 0 2012
32 528 Kuneš Viktor ZŠ Slovenská 0 : 47,90 0 2012
33 538 Polívka Max TJ Spartak Čelákovice 0 : 48,30 0 2013
34 518 Hulínský Jan Běchovice 0 : 48,50 0 2012
34 556 Prajs Zdeněk Hostavice 0 : 48,50 0 2013
36 512 Haluza David Praha 0 : 49,00 0 2012
36 542 Roušal Patrik Vyšehořovice 0 : 49,00 0 2013
38 549 Štolc Adam Dukla Praha 0 : 49,40 0 2013
39 564 Stehlík Radim Běchovice 0 : 49,50 0 2013
40 524 Kortus Lukáš Sok. Kyje 0 : 49,80 0 2013
41 529 Kurej Lukáš ZŠ Běchovice 0 : 49,90 0 2012
42 504 Bělunek Přemysl Praha 4 0 : 50,10 0 2012
43 503 Baranjuk Denis ZŠ Běchovice 0 : 50,30 0 2013
44 548 Štola Kristián Nový PORG, Praha 4 0 : 50,70 0 2012
45 563 Hlava František Běchovice 0 : 51,00 0 2013
46 550 Těhník Tomáš Běchovice 0 : 51,30 0 2013
47 560 Plesník Václav Praha 9 0 : 51,30 0 2013
48 532 Lázenský Štěpán Malé Kyšice 0 : 51,60 0 2012
49 530 Kutcyn David ZŠ Běchovice 0 : 52,20 0 2013
50 502 Babica Milan MŠ Duha, Praha 9 0 : 52,90 0 2013
51 558 Kyselý Jakub Praha 9 0 : 56,40 0 2012
52 513 Hanuš Petr Praha 10 0 : 58,90 0 2013
53 510 Dusil Richard Běchovice 1 : 0,00 0 2013
54 544 Steinbach Richard Zahrádka Praha 13 1 : 0,50 0 2013
              0 2011
  . Běžecké naděje VI - hoši 300 metrů       0 2011
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2011
  číslo        čas: 0 2011
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2011
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2011
  .           0 2011
1 637 Tuček Štěpán MP Dukla Praha 0 : 55,91 0 2010
2 640 Zelenka Petr Spartak Praha 4 0 : 56,80 0 2010
3 633 Štěpánek Michal Praha 0 : 56,84 0 2010
4 613 Klůna Šimon Běchovice 0 : 58,07 0 2010
5 643 Valeš Štěpán Praha 9 0 : 58,21 0 2010
6 604 Dobiáš Jan ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 58,53 0 2010
7 616 Kulíšek Kryštof Atletika Líbeznice 0 : 59,10 0 2011
8 628 Rambousek Tomáš Atletika Líbeznice 0 : 59,50 0 2011
9 607 Gráf Martin Spartak Kbely 1 : 0,74 0 2010
10 627 Rada Pavel ZŠ V. Čáslavské, P 6 1 : 2,30 0 2010
11 634 Šturma Sebastian ZŠ Klánovice 1 : 2,60 0 2010
12 603 Beneš Marek SKI RUN Čakovice 1 : 3,11 0 2010
13 625 Pokorný Lukáš Loko Rakovník 1 : 4,00 0 2011
14 620 Moravec Michal Horní Počernice 1 : 4,10 0 2011
15 639 Zdechovský Jakub Sparta Praha 1 : 4,80 0 2011
16 601 Algeri Martin TJ Sok. Horní Počernice 1 : 5,80 0 2011
16 609 Kazda Tomáš Spartak Čelákovice 1 : 5,80 0 2011
18 638 Vaníček Nikolas Čelákovice 1 : 6,20 0 2011
19 636 Trnka David Atletika Hostivař 1 : 6,30 0 2010
20 641 Ponert Jakub Atletika Líbeznice 1 : 6,90 0 2011
21 622 Navarra Tomas Dolní Počernice 1 : 7,20 0 2011
22 631 Ševčík Miroslav Dukla Praha 1 : 10,00 0 2010
23 623 Ovský Václav ZŠ Spojenců, Hor. Počernice 1 : 10,20 0 2010
24 617 Maliarik Jan Pečky 1 : 11,50 0 2011
25 624 Pavelka Martin ZŠ Tupolevova 1 : 11,70 0 2010
26 619 Moravec Lukáš Husinec 1 : 12,20 0 2010
27 615 Kratochvíl Matěj Běchovice 1 : 12,70 0 2011
28 610 Khun Michal Klánovice 1 : 17,70 0 2010
29 629 Semrád Karel Úvaly 1 : 19,80 0 2011
30 611 Kimmer David Čížkovice 1 : 23,30 0 2011
31 618 Mihalik Michal Běchovice 1 : 24,00 0 2011
32 635 Těhník Richard Běchovice 1 : 25,50 0 2011
  .           0 2009
  . Nejmladší žáci 600 metrů       0 2009
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2009
  číslo        čas: 0 2009
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2009
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2009
  .           0 2009
1 712 Jelen Lukáš ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 52,70 0 2008
2 707 Gala Petr Sok. Roudnice nad Labem 1 : 54,70 0 2008
3 711 Jandus Martin Běchovičtí sršni 1 : 58,00 0 2008
4 738 Hušák Radim ŠAK Novoborská 1 : 58,50 0 2008
5 702 Axon Adam Atletika Stará Boleslav 2 : 2,20 0 2009
6 736 Ponet Tomáš Atletika Líbeznice 2 : 4,00 0 2009
7 713 Jelínek Jonáš ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 5,10 0 2008
8 733 Tříska Lukáš ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 7,40 0 2009
9 725 Sotona Filip AC Sparta Praha 2 : 9,20 0 2009
10 705 Edouard Max Spartak Praha 4 2 : 9,40 0 2009
11 710 Hrdina Josef Sok. Dolní Počernice 2 : 10,50 0 2009
12 735 Žilka Matěj ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 11,00 0 2008
13 717 Kimla Štěpán TJ Sok. Královské Vinohrady 2 : 11,70 0 2008
14 703 Čermák Albert ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 12,80 0 2008
15 722 Pohnán Matyáš TJ Sok. Škvorec 2 : 14,40 0 2009
16 724 Rychtr Vojtěch Běchovice 2 : 15,90 0 2009
17 728 Šedivý Matěj ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 16,40 0 2008
18 732 Švarc Štěpán ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 17,90 0 2008
19 701 Aleš Daniel TJ Sok. Horní Počernice 2 : 18,10 0 2009
20 718 Langmajer Hynek Sok. Dolní Počernice 2 : 18,20 0 2008
21 727 Sýkorovský Karel AC Sparta Praha 2 : 21,10 0 2008
22 715 Karbulka Tomáš ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 21,80 0 2008
23 706 Fiury Denis ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 27,70 0 2008
24 737 Kubín Adam FZŠ Chodovická 2 : 31,30 0 2008
25 721 Petrův Tomáš Nový Vestec 2 : 32,70 0 2008
26 729 Škop Ondřej získává čepičku Dinoschool, Praha 2 : 51,00 0 2008
27 730 Škop Radek Dinoschool, Praha 2 : 52,00 0 2008
  .           0 2007
  . Mladší žáci 830 metrů       0 2007
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2007
  číslo        čas: 0 2007
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2007
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2007
  .           0 2007
1 809 Machalický Jan ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 42,20 0 2007
2 810 Ondriáš Adam ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 45,00 0 2006
3 801 Burian Jáchym SK Jeseniova 2 : 48,90 0 2006
4 805 Jelen Tomáš SK Slavia Praha 2 : 53,30 0 2006
5 807 Kolovratník Jan ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 54,60 0 2007
6 814 Smolej Samuel Chodovická 2 : 59,20 0 2007
7 803 Chabada Jan Atletika Roudnice nad Labem 3 : 4,40 0 2007
8 808 Kovářík Vojtěch ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 8,40 0 2007
9 813 Sikač Ondřej ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 33,80 0 2006
10 802 Havlů Jan ZŠ Olešská, P 10 4 : 3,50 0 2007
  .           0 2005
  . Starší žáci 1000 metrů       0 2005
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2005
  číslo        čas: 0 2005
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2005
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2005
  .           0 2005
1 53 Havlík Lukáš SKI klub Hlinsko 3 : 15,70 0 2004
2 56 Hrádocký Richard TJ Dukla Praha 3 : 18,60 0 2004
3 55 Hořejší Omdřej SKI RUN Čakovice 3 : 22,30 0 2005
4 62 Luhan Tomáš Chodovická 3 : 25,10 0 2004
5 54 Hořejší Adam Lány 3 : 26,70 0 2005
6 60 Škarda Jan ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 32,90 0 2005
7 51 Augusta Ondřej ASK Slavia Praha 3 : 43,50 0 2005
8 59 Synek Oskar ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 58,30 0 2005
9 61 Škop Pavel ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 58,30 0 2005
  .           0 2003
  . Dorostenci 1300 metrů       0 2003
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2003
  číslo        čas: 0 2003
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 0 2003
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 0 2003
  .           0 2003
1 3 Serafin Oliver SK Aritma 4 : 27,70 0 2002
2 4 Šebrle Šěpán SK Aritma Praha 4 : 56,20 0 2002
  .           1 2018
  . Běžecké naděje I - dívky 50 metrů       1 2018
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2018
  číslo        čas: 1 2018
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2018
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2018
  .           1 2018
1 122 Osvaldová Julie Běchovice 0 : 21,90 1 2017
2 117 Mašková Anežka Praha 0 : 23,80 1 2017
3 127 Straková Kayla Czech Skyrunning Nový Vestec 0 : 24,20 1 2017
4 136 Pavlíčková Tamara Praha 9 0 : 24,30 1 2017
5 103 Brádlová Vendula Liberec 0 : 25,50 1 2017
6 113 Kernová Lota Újezd nad Lesy 0 : 25,60 1 2017
7 119 Miami Sara Říčany 0 : 27,20 1 2017
8 111 Kafková Adéla Běchovice 0 : 27,40 1 2017
9 126 Straková Ayelet Czech Skyrunning Nový Vestec 0 : 27,70 1 2017
10 107 Fillerová Veronika Květnice 0 : 28,10 1 2017
11 104 Bžochová Kristýna Praha 4 0 : 28,70 1 2017
12 112 Kalousová Anna získává čepičku Praha 3 0 : 28,80 1 2017
13 118 Matějíčková Anna Praha 0 : 29,20 1 2017
14 135 Jáchymová Meda Praha 5 0 : 29,60 1 2017
15 102 Beroušková Julie Běchovice 0 : 29,90 1 2017
16 106 Dobrovská Laura Praha 0 : 31,60 1 2017
17 101 Babicová Emílie Dolní Počernice 0 : 34,30 1 2018
18 124 Säcklová Helena Běchovice 0 : 35,50 1 2017
19 116 Malošová Lilian Běchovice 0 : 37,10 1 2017
20 125 Sokolová Anna DS Zelenečská 0 : 37,60 1 2017
21 128 Svátková Kristýna Běchovice 0 : 41,30 1 2017
22 105 Cendelínová Ivana Tamino, P9 0 : 45,20 1 2017
23 109 Horáčková Eliška Újezd nad Lesy 0 : 46,80 1 2017
24 114 Kollerová Anna Praha 10 0 : 47,70 1 2017
25 110 Hrušková Eliška Škvorec 0 : 54,90 1 2017
26 129 Svobodová Alena Běchovice 0 : 55,90 1 2017
27 131 Židoňová Eliška Praha 0 : 59,70 1 2018
28 121 Nováková Žofie Běchovice 0 : 59,80 1 2017
30 123 Pavelková Gabriela TJ Kyje 1 : 2,80 1 2017
31 133 Schichmanová Edita Tuklaty 1 : 6,20 1 2017
32 130 Vlčková Talia  získává čepičku Bead School, Praha 10 1 : 14,50 1 2017
33 132 Fantová Julie Běchovice 1 : 26,30 1 2018
N 115 Kosinová Sofie Běchovice       1 2017
                 
                 
  .           1 2016
  . Běžecké naděje II - dívky 60 metrů       1 2016
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2016
  číslo        čas: 1 2016
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2016
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2016
  .           1 2016
1 217 Slavětínská Julie Praha 8 - Ďáblice 0 : 19,00 1 2016
2 211 Musilová Kateřina Sportovci Nové Město 0 : 19,60 1 2016
3 210 Melicharová Sofie Atletika Človíček 0 : 20,30 1 2016
3 212 Neužilová Simona Praha 9 0 : 20,30 1 2016
5 225 Prajsová Kateřina Hostavice 0 : 20,60 1 2016
6 207 Figurová Sofie Dolní Počernice 0 : 20,90 1 2016
7 203 Blahová Karolína Běchovice 0 : 21,40 1 2016
8 209 Kulda Marie Praha 5 0 : 22,20 1 2016
9 222 Vyhnalová Matylda Praha 10 0 : 24,50 1 2016
10 219 Tvrzová Johana TJ Sok. Běchovice 0 : 25,40 1 2016
11 226 Kyselá Kateřina Praha 9 0 : 25,80 1 2016
12 221 Vyhlídková Emma Praha 8 0 : 28,90 1 2016
13 218 Steinbachová Karolína Úvaly 0 : 29,70 1 2016
14 216 Pospíchalová Jana Praha 0 : 32,10 1 2016
15 223 Zdrálková Rozálie Nespeky 0 : 36,70 1 2016
16 213 Novotná Julie Kyje 0 : 39,00 1 2016
17 446 Kováčová E. Diana Praha 21 0 : 41,60 1 2016
18 205 Boudová Agáta Nový Vestec 0 : 44,40 1 2016
19 215 Pejchová Stela Dolní Počernice 0 : 47,40 1 2016
20 201 Bártová Markéta Újezd nad Lesy 0 : 47,90 1 2016
21 208 Kaněrová Kristýna Praha 0 : 58,50 1 2016
22 202 Benešová Františka Anna Molekulky Praha 0 : 59,90 1 2016
23 220 Vlčková Simona Běchovice 1 : 15,70 1 2016
  .           1 2015
  . Běžecké naděje III - dívky 70 metrů       1 2015
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2015
  číslo        čas: 1 2015
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2015
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2015
  .           1 2015
1 302 Hroudová Linda MŠ Paletka 0 : 18,64 1 2015
2 327 Šustrová Renáta MŠ Nebušice 0 : 19,23 1 2015
3 307 Kronovetrová Ela MŠ Chodovická 0 : 19,32 1 2015
4 323 Soustružníková Michaela Praha 0 : 19,82 1 2015
5 316 Němcová Tereza Běchovice 0 : 20,18 1 2015
6 318 Pavliščová Josefína ATIPIC Jílové u Prahy 0 : 20,24 1 2015
7 313 Mikysková Laura Nehvizdy 0 : 20,60 1 2015
8 312 Matějková Aneta MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 20,70 1 2015
9 329 Vlčková Valentýna Koloděje 0 : 21,00 1 2015
10 301 Bradáčová Anna Praha 4 0 : 21,10 1 2015
11 328 Švecová Stela Praha 0 : 21,50 1 2015
12 310 Kunešová Beata Praha 0 : 21,90 1 2015
13 305 Kohoutová Kateřina Praha 21 0 : 22,30 1 2015
14 306 Kozojedová Zuzana Praha 4 0 : 22,60 1 2015
15 326 Štolcová Emma Přišimasy 0 : 22,60 1 2015
16 333 Kafková Kristýna Běchovice 0 : 22,90 1 2015
17 308 Krušinová Rozárka MŠ Chodovická 0 : 23,70 1 2015
18 332 Karasová Sofie Běchovice 0 : 24,10 1 2015
19 321 Rychtrová Beata MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 24,60 1 2015
20 319 Reitingerová Sára Praha 7 0 : 25,80 1 2015
21 304 Knesplová Eliška Mladá Boleslav 0 : 28,90 1 2015
22 317 Pařízková Laura Běchovice 0 : 30,30 1 2015
23 322 Sokolová Kateřina Praha 0 : 30,70 1 2015
24 325 Šindelářová Nikol Babice 0 : 31,20 1 2015
25 320 Roušalová Johana  Vyšehořovice 0 : 31,70 1 2015
  .           1 2014
  . Běžecké naděje IV - dívky 130 metrů       1 2014
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2014
  číslo        čas: 1 2014
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2014
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2014
  .           1 2014
1 427 Šturmová Lilien Šestajovice 0 : 29,77 1 2014
2 410 Kaněrová Tereza Praha 0 : 30,30 1 2014
3 412 Kozojedová Klára Praha 4 0 : 31,28 1 2014
4 404 Černá Klaudia Praha 14 0 : 32,34 1 2014
5 429 Vandová Štěpánka Praha 6 0 : 32,80 1 2014
6 423 Sabová Markéta CPV Boleveská, P 15 0 : 32,94 1 2014
7 403 Ciprynová Elen Praha 9 0 : 33,38 1 2014
8 414 Kulda Helena Praha 5 0 : 33,80 1 2014
9 432 Pavlíčková Johanka Praha 9 0 : 34,40 1 2014
10 420 Pejchová Zita Dolní Počernice 0 : 34,50 1 2014
11 416 Martinová Anežka Praha 0 : 35,10 1 2014
12 413 Kuková Andrea MŠ Sedmikráska Újezd n. L. 0 : 35,20 1 2014
13 401 Bartošová Deniska MŠ Albrechtická, P9 0 : 35,60 1 2014
13 424 Svobodová Šárka MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 35,60 1 2014
15 402 Bžochová Natálie Praha 4 0 : 36,10 1 2014
16 437 Kováčová Júlia L. Praha 21 0 : 36,60 1 2014
17 411 Knotková Barbara Praha 9 0 : 36,80 1 2014
18 431 Ženatá Barbora MŠ Sofia, Jirny 0 : 38,20 1 2014
19 418 Minolová Eva Anna Praha 6 0 : 38,80 1 2014
20 415 Malošová Amálie Běchovice 0 : 39,90 1 2014
21 406 Dvořáková Tereza Březí 0 : 41,60 1 2014
22 426 Štolová Leontýna Praha 4 0 : 42,00 1 2014
23 409 Jahodová Nikol MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 42,30 1 2014
24 422 Půčková Kristýna MŠ Lodička Šestajovice 0 : 43,30 1 2014
25 425 Šťastná Aneta MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 46,40 1 2014
26 430 Verecká Stella MŠ Kovářská, Praha 9 0 : 52,20 1 2014
  .           1 2013
  . Běžecké naděje V - dívky 200 metrů       1 2013
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2013
  číslo        čas: 1 2013
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2013
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2013
  .           1 2013
1 503 Balcerová Lucie ASK Slavia Praha 0 : 36,94 1 2012
2 562 Třešňáková Veronika FZŠ Chodovická 0 : 37,37 1 2012
3 537 Kubelková Barbora ŠAK Novoborská 0 : 37,51 1 2012
4 546 Pavliščová Anna ATIPIC Jílové u Prahy 0 : 37,85 1 2012
5 558 Šmejdová Magdaléna VSK Mladá Boleslav 0 : 38,68 1 2012
6 514 Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice 0 : 38,72 1 2013
7 502 Alla Simona Atletika Stará Boleslav 0 : 38,76 1 2012
8 526 Chroustová Ella Říčany 0 : 38,90 1 2012
9 567 Votavová Kristýna Běchovice 0 : 39,13 1 2012
10 525 Hudcová Olga SK Aktis 0 : 39,30 1 2012
11 564 Vacková Beáta Újezd nad Lesy 0 : 39,52 1 2012
12 548 Pupová Eva ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 39,80 1 2012
13 566 Vítková Kristýna ASK Slavia Praha 0 : 41,00 1 2012
14 540 Mikešová Natálie ZŠ Chodovická 0 : 41,20 1 2012
15 544 Obajdinová Liliana Liberec 0 : 41,40 1 2012
16 530 Kekrt Chiara Nella Sunny Canadian International School 0 : 41,50 1 2012
17 529 Kafková Denisa ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 41,80 1 2012
18 527 Jeleneková Anna 3dmamablog.cz Praha 0 : 42,00 1 2013
19 561 Švejdová Kateřina TJ Sokol pražský 0 : 42,90 1 2013
20 547 Pecháčková Ester Masarykova ZŠ, Újezd n.L. 0 : 43,10 1 2013
21 519 Havlíková Tereza Hlinsko 0 : 43,40 1 2013
22 523 Horáčková Klaudie PSK Olymp Praha 0 : 43,50 1 2012
23 535 Kronovetrová Zuzana ZŠ Spojenců, Hor. Počernice 0 : 44,00 1 2013
24 569 Farářová Kateřina Běchovice 0 : 44,10 1 2012
25 543 Novotná Ella Běchovice 0 : 44,60 1 2012
26 571 Hubková Kateřina Běchovice 0 : 45,80 1 2012
27 560 Štěpánková Viktorie Újezd nad Lesy 0 : 46,10 1 2012
28 513 Dudková Johana FZŠ Chodovická 0 : 46,70 1 2013
29 517 Hanušová Barbora Praha 10 0 : 46,90 1 2012
29 518 Hauer Samanta ZŠ Běchovice 0 : 46,90 1 2012
31 559 Špánková Veronika FZŠ Chodovická 0 : 47,20 1 2013
32 534 Kračmerová Berta Běchovice 0 : 47,40 1 2012
33 512 Dudková Elena FZŠ Chodovická 0 : 47,60 1 2013
34 545 Ovská Viktorie ZŠ Spojenců, Hor. Počernice 0 : 47,80 1 2013
35 557 Šimmrová Veronika Běchovice 0 : 48,00 1 2012
36 509 Brabcová Ema Praha 0 : 48,10 1 2013
37 505 Bartošová Adélka ZŠ Albrechtická, P9 0 : 48,30 1 2012
38 510 Bradáčová Eliška Atletika Jižní Město 0 : 48,50 1 2013
39 565 Vaněčková Nela Kolovraty 0 : 48,70 1 2013
40 501 Algeriová Kristýna TJ Sok. Horní Počernice 0 : 48,90 1 2013
41 533 Kovandová Veronika Praha 8 0 : 49,30 1 2013
42 553 Sedláčková Adéla ZŠ Polesná, Újezd n. L. 0 : 49,50 1 2013
42 570 Veselá Markéta ASB St. Boleslav 0 : 49,50 1 2013
44 568 Vyazovskaya Kristina Izabella Běchovice 0 : 50,00 1 2012
45 507 Borovičková Viktorie Anna Atletika Český Brod 0 : 50,20 1 2012
46 504 Barniková Nella ? 0 : 50,50 1 2013
47 536 Krušinová Leontýna ZŠ Ratibořická 0 : 51,00 1 2012
48 542 Musilová Veronika ZŠ Nové Město 0 : 51,30 1 2013
49 515 Dvorská Kateřina Koloděje 0 : 51,50 1 2013
49 532 Knotková Viktoria Praha 9 0 : 51,50 1 2012
51 539 Kutcyn Elizabeth ZŠ Běchovice 0 : 52,00 1 2012
52 552 Rychtrová Izabela Běchovice 0 : 52,10 1 2013
53 524 Hríbová Šárka Praha 0 : 52,30 1 2013
54 508 Boudová Nela MŠ Káraný 0 : 52,90 1 2013
55 541 Moravcová Natálie Husinec 0 : 53,60 1 2013
56 538 Kunešová Adéla Praha 0 : 55,30 1 2013
57 511 Bramborová Amálie Běchovice 0 : 56,00 1 2013
58 555 Studenovská Vanesa ZŠ Gutova 0 : 57,60 1 2012
59 516 Dvořáková Jolana MŠ Čtyřlístek Běchovice 0 : 57,90 1 2013
60 550 Pytlounová Erika MŠ Beruška Běchovice 0 : 59,30 1 2013
61 549 Pytlounová Anna MŠ Beruška Běchovice 1 : 0,00 1 2013
62 551 Rybová Eliška Běchovice 1 : 1,90 1 2013
63 572 Víchová Žofie Praha 9 1 : 2,20 1 2013
  .           1 2011
  . Běžecké naděje VI - dívky 300 metrů       1 2011
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2011
  číslo        čas: 1 2011
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2011
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2011
  .           1 2011
1 613 Grabowská Viktorie Atletika Jižní Město 0 : 57,60 1 2010
2 641 Vaněčková Barbora Atletika Sok. Říčany 0 : 58,04 1 2010
3 619 Kozlovskij Anna ŠSK Újezd nad Lesy 0 : 58,25 1 2010
4 632 Slavíková Eliška Atletika Hostivař 0 : 58,52 1 2010
5 629 Reiterová Ema SK Aktis 0 : 59,30 1 2010
6 644 Dalíková Tereza Atletika Líbeznice 0 : 59,30 1 2010
7 636 Špačková Laura SK Aktis 1 : 0,00 1 2011
8 628 Polívková Amelie TJ Spartak Čelákovice 1 : 0,60 1 2010
9 622 Langmajerová Vanda Slavia Praha 1 : 1,80 1 2011
10 612 Grabowská Veronika Atletika Jižní Město 1 : 4,80 1 2010
11 640 Valešová Lucie Sok. Horní Počernice 1 : 5,20 1 2010
12 609 Dušková Ema Atletika Jižní Město 1 : 5,90 1 2010
13 608 Dudková Anna FZŠ Chodovická 1 : 6,50 1 2010
13 642 Votavová Adéla Běchovice 1 : 6,50 1 2010
15 642 Petrasek Ella Martina Olymp Praha 1 : 7,10 1 2011
16 617 Jáchymová Lucka ZŠ Polesná, Újezd n. L. 1 : 7,60 1 2010
17 601 Bělunková Iva Praha 4 1 : 8,60 1 2011
18 626 Píchová Tereza Sok. Horní Počernice 1 : 9,00 1 2011
19 607 Černá Magdalena Praha 14 1 : 10,30 1 2010
20 624 Nováková Laura SK Aktis 1 : 11,00 1 2011
21 630 Sabová Klára ZŠ Nad Přehradou, P15 1 : 11,60 1 2011
22 602 Brzežková Bára Újezd nad Lesy 1 : 12,20 1 2010
22 616 Houdková Sára ZŠ Londýnská, Praha 1 : 12,20 1 2011
24 635 Sudová Niki Běchovice 1 : 12,80 1 2011
25 603 Březinová Anna ZŠ Bílá, Praha 6 1 : 13,10 1 2010
26 604 Buštová Eliška Masarykova ZŠ, Újezd n.L. 1 : 15,00 1 2010
27 634 Straková Leila Czech Skyrunning Nový Vestec 1 : 15,30 1 2011
28 611 Fojtu Kateryna Sok. Poříčany 1 : 17,60 1 2010
29 645 Tokárová Laura Běchovice 1 : 20,10 1 2011
30 633 Staňková Johanka ZŠ Běchovice 1 : 20,40 1 2011
31 621 Kropáčková Anička ZŠ Purkrabka 1 : 21,10 1 2011
31 625 Osvaldová Tereza Běchovice 1 : 21,10 1 2011
33 637 Šťastná Kateřina Běchovice 1 : 22,10 1 2011
34 610 Fantová Barbora Běchovice 1 : 42,60 1 2011
  .           1 2009
  . Nejmladší žákyně 500 metrů       1 2009
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2009
  číslo        čas: 1 2009
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2009
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2009
  .           1 2009
1 744 Tocháčková Anna AJM Praha 1 : 38,50 1 2008
2 716 Lapáčková Tereza Jiskra Zruč nad Sázavou 1 : 39,90 1 2008
3 711 Koubová Kateřina FZŠ Chodovická 1 : 40,60 1 2008
4 737 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha 1 : 42,70 1 2008
5 724 Pavliščová Marie ATIPIC Jílové u Prahy 1 : 44,10 1 2009
6 741 Šléglová Ellen AC Mladá Boleslav 1 : 45,90 1 2008
7 706 Hnízdilová Aneta ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 46,10 1 2009
8 745 Vacková Natálie Újezd nad Lesy 1 : 47,00 1 2009
9 701 Brožová Julie ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 48,60 1 2008
10 735 Šedivá Julie ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 48,70 1 2008
11 702 Burianová Vanda ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 49,00 1 2009
12 754 Balcarová Marie SK Aritma 1 : 49,10 1 2009
13 712 Koulová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 49,40 1 2008
13 726 Podhradská Nikola SK Sok. Zlatníky 1 : 49,40 1 2008
15 722 Nedvědová Karolína Sok. Kolín - atletika 1 : 49,80 1 2009
16 709 Jeleneková Adéla TJ Sok. Vinohrady 1 : 50,00 1 2009
17 736 Šedlbauerová Ema Atletika Jižní Město 1 : 50,90 1 2008
17 751 Suchá Nikol SK Aritma Praha 1 : 50,90 1 2008
19 733 Soukupová Anna ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 51,30 1 2008
20 740 Škodová Nela Atletika Jižní Město 1 : 51,80 1 2008
21 749 Zdechovská Eliška Sparta Praha 1 : 52,00 1 2009
22 703 Carmine Nicol Atletika Jižní Město 1 : 52,40 1 2009
23 728 Pupová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 54,10 1 2009
24 743 Ten Donkelaar Magdalena ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 55,00 1 2008
25 729 Rubášová Tina ŠSK Újezd nad Lesy 1 : 55,70 1 2008
26 714 Kučerová Zuzana ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 0,10 1 2008
27 719 Michlová Linda Újezd nad Lesy 2 : 0,90 1 2008
28 734 Synovcová Barbora Újezd nad Lesy 2 : 1,70 1 2009
29 742 Špánková Kateřina TJ Sok. Horní Počernice 2 : 2,60 1 2009
30 752 Suchá Marija Dětský domov Dolní Počernice 2 : 5,30 1 2009
31 723 Nováková Ella SK Aktis 2 : 6,60 1 2008
32 721 Navarrová Tereza Koráb Dolní Počernice 2 : 6,70 1 2009
33 713 Kozáková Andrea ZŠ Běchovice 2 : 9,00 1 2009
34 720 Moravcová Andělka Horní Počernice 2 : 9,80 1 2009
35 705 Fiedlerová Leontine ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 12,50 1 2008
36 753 Truksa Valerie Jenštejn 2 : 12,80 1 2009
37 738 Šindelářová Lenka ŠAK Novoborská 2 : 13,70 1 2009
38 707 Hodrová Julie Dubeč 2 : 14,30 1 2009
39 732 Salazar Costas Isabel Dubeč 2 : 15,20 1 2009
40 710 Kolářová Justýna Atletika Horní Počernice 2 : 16,20 1 2009
41 718 Melicharová Anna ZŠ Chmelnice 2 : 21,00 1 2009
42 746 Vaníčková Karolína Čelákovice 2 : 23,60 1 2009
43 717 Lžičařová Ludmila ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 25,20 1 2008
44 715 Kurejová Adela ZŠ Dubeč 2 : 29,20 1 2009
45 750 Farářová Adéla Běchovice 2 : 30,10 1 2009
46 731 Říhová Monika Běchovice 2 : 31,40 1 2009
47 747 Vránová Adéla Běchovice 2 : 39,50 1 2009
  .           1 2007
  . Mladší žákyně 600 metrů       1 2007
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2007
  číslo        čas: 1 2007
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2007
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2007
  .           1 2007
1 812 Mandíková Daniela Atletika Jižní Město 1 : 50,50 1 2007
2 811 Kučerová Karolína Atletika Benešov 1 : 51,00 1 2006
3 806 Chvátalová Vendula ASK Slavia Praha 1 : 51,40 1 2006
4 804 Hríbová Eliška ASK Slavia Praha 1 : 54,90 1 2006
5 818 Šebrlová Kateřina SK Aritma Praha 1 : 56,00 1 2006
6 810 Krejdlová Aneta ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 6,20 1 2006
7 808 Kličková Barbora Spartak Praha 4 2 : 6,40 1 2007
8 813 Pokorná Tereza ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 7,30 1 2007
9 827 Vršecká Julie ŠAK Novoborská 2 : 7,70 1 2006
10 819 Šimková Tereza ZŠ Jeseniova 2 : 8,20 1 2007
11 817 Synovcová Magdaléna GPJP Praha 9 2 : 8,50 1 2006
12 807 Jakoubková Lucie SK Aritma, P6 2 : 8,70 1 2006
13 803 Hazdrová Michaela ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 9,40 1 2007
14 823 Vítkovská Anna ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 10,60 1 2006
15 826 Kmentová Julie Thea Chodovická 2 : 11,90 1 2007
16 821 Váchová Kateřina ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 12,00 1 2006
17 815 Priklenková Hana TJ Sok. Smíchov 2 : 17,90 1 2007
18 809 Kopková Alžběta ŠSK Újezd nad Lesy 2 : 18,00 1 2007
19 830 Rožánková Natálie Chodovická 2 : 19,20 1 2007
20 825 Kocourková Kamila Chodovická 2 : 24,70 1 2007
21 801 Adoltová Lucie Praha 2 : 24,90 1 2007
22 824 Lukešová Lucie Chodovická 2 : 27,90 1 2006
23 802 Fajkošová Anna FZŠ Chodovická 2 : 33,80 1 2007
24 805 Hrušková Hana Gymn. Špitálská 2 : 58,00 1 2007
  .           1 2005
  . Starší žákyně 830 metrů       1 2005
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2005
  číslo        čas: 1 2005
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2005
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2005
  .           1 2005
1 56 Kučerová Aneta Atletika Benešov 2 : 54,20 1 2004
2 53 Drábová Eliška ŠSK Újezd nad Lesy 3 : 1,30 1 2005
3 51 Brožová Viktorie FZŠ Chodovická 3 : 11,30 1 2005
4 52 Čermáková Ema Praha 3 : 20,70 1 2004
5 57 Lautnerová Agatha SK Aritma Praha 3 : 23,60 1 2004
  .           1 2003
  . Dorostenky 1300 metrů       1 2003
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2003
  číslo        čas: 1 2003
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný 1 2003
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= 1 2003
  .           1 2003
1 22 Hanušová Veronika AC Praha 1890 5 : 5,80 1 2002
2 24 Heřmanová Kristýna PSK Olymp Praha 5 : 26,10 1 2002
3 21 Durdová Viola Praha 9 5 : 47,00 1 2002
4 23 Havlů Michaela SOŠ EU, Praha 9 6 : 2,90 1 2003
  .           s300 2002
  . S 300 300 metrů       s300 2002
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= s300 2002
  číslo        čas: s300 2002
Pořadí Start. Příjmení, jméno: Startuje za: Výsledný s300 2002
========= ======== ============================== ============================== ============= ============= s300 2002
  .           s300 2002
1 906 Vogl Luděk SK Naděje Česká Lípa 1 : 1,90 S300 1999
2 903 Kubát Aleš SK Naděje Česká Lípa 1 : 2,80 S300 1998
3 905 Mihoková Sandra SK Naděje Česká Lípa 1 : 3,70 S300 2000
4 901 Čvančara Petr SK Naděje Česká Lípa 1 : 6,40 S300 1994
5 904 Kubát Jakub SK Naděje Česká Lípa 1 : 16,10 S300 1998
6 902 Koželuh Lukáš SK Naděje Česká Lípa 1 : 25,90 S300 1996
                 
N= neodstartoval(a)            
                 
    předem přihlášených 614   z nich nepřišlo     122    
    Přihlášených na místě 61     z nich nepřošlo cílem     16    
    Zaznamenáno v cíli 537   závodníků          
                 
    Přesný odhad závodníků: Šedlbauerová Ema, Atletika JM          
                 
    Kolo od firmy IPEX získala: s číslem 501 Algeriová Kristýna t TJ Sok. Hor. Počernice